30 bin TL'ye kadar bilgisayar önerisi

Bütçenizi biraz daha arttırma şansınız varsa, SSD'yi Kingston'ın 1Tb lık modeli değişip alabilirsiniz bu şekilde.

Bu bütçede AM5 sistem alınmaz hocam.

Bütçenizi biraz daha arttırma şansınız varsa, SSD'yi Kingston'ın 1TB'lık modeli değişip alabilirsiniz bu şekilde.

Hocam AMD olsa daha iyi olur zaten zar zor çektim 30K'ya.

Bütçenizi biraz daha arttırma şansınız varsa, SSD'yi Kingston'ın 1TB'lık modeli değişip alabilirsiniz bu şekilde.

AM4 demek istediniz sanırım. Attığınız sistem 4 bin daha fazla. Aynı sitede aynı kasa zaten 26k:VULCAN-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX GeForce RTX 4060 Ti 1-Click OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar

İlla 30000 liraya almak istemiyorsanız bu bilgisayarı da düşünebilirsiniz. İşlemciyi Ryzen 5 5600 yapıp kullanabilirsiniz: https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...white-oc-8gb-rtx4060-oyun-bilgisayari-p-40618

Bütçe maksimumsa eğer şu sisteme bakın birde:

Ssd'si bir tık düşüktür ama kesinlikle diğer parçaları çok kaliteli. Amd tercih ediyorsanız bu sistemi kaçırmayın bence.

AM4 demek istediniz sanırım. Attığınız sistem 4 bin daha fazla. Aynı sitede aynı kasa zaten 26k:VULCAN-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX GeForce RTX 4060 Ti 1-Click OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar

İlla 30000 liraya almak istemiyorsanız bu bilgisayarı da düşünebilirsiniz. İşlemciyi Ryzen 5 5600 yapıp kullanabilirsiniz: https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...white-oc-8gb-rtx4060-oyun-bilgisayari-p-40618
Evet karıştırmışım :D
Am4 olacaktı. Amd ekran kartı istiyormuş hocam arkadaş.

Bütçe maksimumsa eğer şu sisteme bakın bir de:

SSD'si bir tık düşüktür ama kesinlikle diğer parçaları çok kaliteli. AMD tercih ediyorsanız bu sistemi kaçırmayın bence.

Evet karıştırmışım :D
AM4 olacaktı. AMD ekran kartı istiyormuş hocam arkadaş.

AMD ekran kartı almak yerine RTX serisi almak daha mantıklı ama neyse. Bütçeden giderek daha da düştüm ancak şöyle AMD ekran kartlı F/P sistem var: AMD RYZEN 5600-GIGABYTE RADEON RX 6600 EAGLE 8G-A520M K-HIKVISION 16GB-KIOXIA 500GB Uygun Fiyatları ile Tebilonda

Hocam 4060 Ti yerine 7700XT daha mantıklı geliyor hem daha ucuz hem fazla FPS farkı var.

AMD ekran kartı almak yerine RTX serisi almak daha mantıklı ama neyse. Bütçeden giderek daha da düştüm ancak şöyle AMD ekran kartlı F/P sistem var: AMD RYZEN 5600-GIGABYTE RADEON RX 6600 EAGLE 8G-A520M K-HIKVISION 16GB-KIOXIA 500GB Uygun Fiyatları ile Tebilonda

Hocam o kadar düşmenize gerek yok 25k sistem benim için en uygunu ama 30'a zorlarım.

Bir de AM4 sistem ile AM5 arasındaki fark ne ki hocam?

Hocam Rx 7700, Rtx 4070 ile kafa kafaya yarışan bir kart. İkisinin teknlojisi farklı. Amd alınmaz demek doğru olmaz bence. Amd de Fsr, Rtx de Dlss var.
İkiside güçlü bir teknoloji. Tercih meselesi bence bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı