30 bin TL'ye kadar Gaming laptop önerisi

Bütçe
30000

Spiral158

Hectopat
Şu anlık üç laptop arasında kaldım.

HP Victus'a daha yakınım açıkçası. 75W olması çok sıkıntı yaratmıyor 4050 ekran kartında ancak forumda bazı kişilerin limitlendiğini söylediğini duydum bu doğru mu acaba?
Monster'a gelirsek genelde kronik sorunlu modelleri mevcut ancak bunun kasası Tongfang kasa sanırım.
Lenovo'ya gelirsek işlemcisi Victus'tan biraz daha kötü ancak Lenovo'nun kalitesi beni cezbediyor ancak model hakkında hiç bilgim yok.

Sizce bu 3 model arasından en iyisi hangisidir? Eğer başka önerileriniz varsa paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

hocam benim için monster rezalet victus 9ms fps oyuncusuysanız valorant csgo vb. sıkıntı yaratabilir sizin için lenovo fena değil ama şahsen acer öneririm kendimde nitro 5 serisini kullanıyorum hız konusunda 1 numara fakat baya tuzlu bir fiyatı var o yüzden aralarında en iyisi bence lenovo

hocam benim için monster rezalet victus 9ms fps oyuncusuysanız valorant csgo vb. sıkıntı yaratabilir sizin için lenovo fena değil ama şahsen acer öneririm kendimde nitro 5 serisini kullanıyorum hız konusunda 1 numara fakat baya tuzlu bir fiyatı var o yüzden aralarında en iyisi bence lenovo
Acer Nitro 5 için link atabilir misiniz?

hocam bunu tavsiye ederim en iyi fiyata bunu buldum
Benim için pil süresi de önemli biraz. Sonuçta laptop almamın nedeni biraz da mobil olması. Bunun pil süresinin baya kısa olduğunu yazmışlar yorumlarda sizin deneyiminiz nasıldı o konuda?

Benim için pil süresi de önemli biraz. Sonuçta laptop almamın nedeni biraz da mobil olması. Bunun pil süresinin baya kısa olduğunu yazmışlar yorumlarda sizin deneyiminiz nasıldı o konuda?
benim pilim ölü olduğu için pirizde kullanıyorum kolay şarj olduğu için bence daha iyi olur azalırsa takviye eklete bilirsiniz nitro sense programı ilede ayarlıya bilirsiniz kendinize göre ama hem işlemcisi çok sağlam hemde rtx 4k serisinden olduğu için gayet iyi ama çok hızlı 3 saniyede windowsu tamamen açıyorsunuz ve fan sesi hiç rahatsız edici değil ses konusundada çok iyi soğutmaya lafım yok 2 fanlı bir canavar resmen

benim pilim ölü olduğu için pirizde kullanıyorum kolay şarj olduğu için bence daha iyi olur azalırsa takviye eklete bilirsiniz nitro sense programı ilede ayarlıya bilirsiniz kendinize göre ama hem işlemcisi çok sağlam hemde rtx 4k serisinden olduğu için gayet iyi ama çok hızlı 3 saniyede windowsu tamamen açıyorsunuz ve fan sesi hiç rahatsız edici değil ses konusundada çok iyi soğutmaya lafım yok 2 fanlı bir canavar resmen

buna ne dersiniz acer nitro 16'ların daha iyi olduğu söyleniyor.

özellikleri bakımından hala nitro 5 daha iyi 16 ile 5 arasın ben bir fark göremedim 5 kullandığım için 5 her zaman bana göre 1 numara ekranı 0.5 inç daha büyük 144hz değil 165hz bunlar biraz ayırt ediyo ama hznin çok yüksek olması fps oyunlarında sorun çıkarabiliyor fakat nitro 5 ile aynı özelliklerle bir nitro 16 isterseniz daha pahalıya patlar 16da ryzen 5 var 5 de inte i7 12.nesil bir işlemci var hem oyun oynayabilirsiniz sıkıntısız bir şekilde hemde ağır grafik tasarımla uğraşabilirsini blender vb.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı