%30' da Vatan Bilgisayar' dan Kasa Toplatmak İsteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gafta sonu yüzde 30 indirim olursa 7000 tl civarı bir sistem toplamyı düşünüyorum vatandan. Ancak konuyu anlayamadım. Siz vatanda çalışıyorsunuz ve sizin üzerinizden toplarsak sistemi oyun mu hediye ediyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen oyun hediye ediyorum. Sisteminizi güzel ve sorunsuzca topluyor teslim ediyoruz.

Bu sayede hem daha güvenilir bir kasanız ve hediyeniz olacak.

Benim burdan tek çıkarım bu ay ki kotamı yapmış olacağım.

Özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Sitede özel mesaj gönderilemiyor galiba mesaj sınırı vardı. Bu hafta sonu vatanda yüzde 30 indirim olacak mı ? Olacaksa ben düşünüyordum toplamayı, böyle bir şey varsa size toplattırabilirim. Ancak ben Antalya'dayım. Siz hangi vatandasınız?

sitede özel mesaj gönderilemiyor galiba mesaj sınırı vardı. bu hafta sonu vatanda yüzde 30 indirim olacakmı ? Olacaksa ben düşünüyordum toplamayı, böyle birşey varsa size toplattırabilirim ancak ben antalyadayım. Siz hangi vatandasınız?

Aynı durumdayım ben de. Yüzde otuz indirimini bekliyordum bilgisayar toplmak için. Ve aynı şekilde hangi şehir hangi şube ?

Ben İstanbuldayım. Ödemeyi buradan yapabileceklerlere kargo ücretsiz.

Şuanda %30 mevcut. Sürekli geziyorum.
Hotmaile mail atabilirsiniz
Mail order vs yapmıyoruz.

selo.mert

Ben de Istanbul'daym umarım Cevizlibağ'daki şubedesiniz.

Su anda internetteki fiyatlar yüzde 30 indirimli halimi o zaman? Ben hafta sonu bundan daha düşecek diye bekliyordum. O zaman hafta sonu ekstra bir indirim olmazsa diger sitelere göre her parça 100-150 lira daha pahalıya geliyor benim için. Haftasonu ekstra bir indirim olmazsa vatandan toplayamam.

Sitede indirim var mı bilgim yok. Ancak mağazalarda var.

Ben sürekli geziyorum. Ancak Topkapı mağazaya gitmiyorum. Maltepe Yada Ümraniye de ağırlıklı olarak duruyorum.

AMD veya Nvidia fark etmiyor.

R9 270 Gtx650ti üzerine hediye ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı