300-1000 TL'ye kulaklık önerisi

MajeurDeLa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba aklımda bu kulaklık var sizce bu fiyata iyi mi alınır mı?
Not: Ben çoğunlukla okuldan eve evden okula otobüs arasında dinliyorum ya da arabadayken falan dinliyorum. Ondan dolayı sesi dışarı çok vermemesi lazım ama ses seviyesi ve kalitesi de önemli. Şarjı biraz az geldi ama ne dersiniz öneriniz var mı bu fiyata?

Hocam kulak üstü olabilir ama kulak üstü kulaklığa nedense güvenesim gelmiyor sesi dışarı vurur falan.
Sürücüleri daha büyük olduğundan mütevellit yüksek seslerde dışarı yansıtacaktır fakat bu model jblin (bence) çöp olan modellerine kıyasla kulağı tam kapsadığı için 50 60 civarlarına kadar dışarı vermez zaten bu civarlarda uzun süre kullanacağını sanmam.

Sürücüleri daha büyük olduğundan mütevellit yüksek seslerde dışarı yansıtacaktır fakat bu model JBL'in (bence) çöp olan modellerine kıyasla kulağı tam kapsadığı için 50 60 civarlarına kadar dışarı vermez zaten bu civarlarda uzun süre kullanacağını sanmam.

Hayatımda hiç kulak üstü de kullanamdım(PC hariç) bilmiyorum ki ben gene kulak içi alacağım ama bu öneriyi kaydedeceğim bir ara kulak üstü almak istersem düşünürüm teşekkür ederim öneri için.

Teşekkür ederim hocam muhtemelen bunu alacağım.

Geri
Yukarı