300 TL İyi Bir Performansa İşlemci Soğutucu

LosAnqles

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar belirttiğim gibi bir soğutma arıyorum. Çok iyi bir performansı varsa 150TL'lik modellerde olabilir. Kasa Z3 Plus.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 350 TL'ye H100i almıştım. Dolar falan yükseldi. Fakat biraz daha bütçe artarsa H100i alınabilir. Elinizdeki işlemci nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle siz bu işlemci ile ne yapacaksınız? Ona göre bütçenizi tutarlı kullanalım.
Şu işlemciyi şu frekans değerlerinde stabil bir biçimde çalıştırmak istiyorum, sistemimin diğer parçaları şunlar şunlar demenizi istiyorum.

300TL sıvı soğutma için iyi bir rakam, diğer parçalara da bakarak bir öneride bulunabiliriz.
Şimdilik arkadaşın 1 günlük cezasını çekmesini bekleyelim. Eğer ihtiyaç dışıysa 150 liraya şahane hava soğutma önerileri de var elbette.

300TL sıvı soğutma için iyi bir rakam, diğer parçalara da bakarak bir öneride bulunabiliriz.
Şimdilik arkadaşın 1 günlük cezasını çekmesini bekleyelim. Eğer ihtiyaç dışıysa 150 liraya şahane hava soğutma önerileri de var elbette.
Benim bütçem kısıtlı ve hava soğutmaya guveniyorum. Maximum 150 TL bütçem var bana ne önerebilirsin. Sadece OC Genie ile OC yapacağım. İ5 4790K işlemci.

Arkadaşlar Hyper 212Evo bana yeter diye düşünüyorum. Ama bunda 1156,1155 soket tipi var. Bunu 1150 soketli İ5 4670k'ya taksam sorun olurmu, yada nasıl takacağım.

Arkadaşlar Hyper 212Evo bana yeter diye düşünüyorum. Ama bunda 1156,1155 soket tipi var. Bunu 1150 soketli İ5 4670k'ya taksam sorun olurmu, yada nasıl takacağım.
İşlemciniz 1150 soket kullanıyor, ki zaten Hyper 212EVO LGA 2011-3* / 2011* / 1366 / 1156 / 1155 / 1150 / 775 soketlerini desteklemekte.

@ZulkufBey etiketlediğinizde gördüm konuyu :) Hyper 212EVO fiyatına göre çok iyi bir soğutucu.
Yok ben biraz daha aşabilirim derseniz farklı seçenekler de var elbette.

Ancak Hyper 2120EVO her işinizi fazlasıyla görür, emin olabilirsiniz. Fazladan harcayacağınız paranın size bir yararı olmayacak açıkçası.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı