300 TL'ye mouse pad önerisi

limsthehell

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, uzunca bir süre Klassemarkt Longteng kullandım ancak büyüklüğü yetmiyor ve monitörümün bir ayağı yukarıda kalıyor. Ağırlıklı olarak CS2 ve Valorant oyuncusuyum. Mouse Razer Orochi V2. 90x40 bir mousepade ihtiyacım var, Klasse'den aşırı da memnun kalmadım açıkçası. Bütçem 300TL. Porge forumda çokça öneriliyor. Bir de X'li bir marka var sanırım. 90x40 300TL bandında skatezin güzel kaydığı bir mouse pad önerisi rica edebilir miyim?

Merhaba, uzunca bir süre klassemarkt longteng kullandım ancak büyüklüğü yetmiyor ve monitörümün bir ayağı yukarıda kalıyor. Ağırlıklı olarak CS2 ve Valorant oyuncusuyum. Mouse Razer Orochi v2. 90x40 bir mousepade ihtiyacım var, Klasse'den aşırı da memnun kalmadım açıkçası. Bütçem 300TL. Porge forumda çokça öneriliyor. Bir de X'li bir marka var sanırım. 90x40 300TL bandında skatezin güzel kaydığı bir mouse pad önerisi rica edebilir miyim?

Klasse almayı düşünüyorum da Klasse'den neden memnun kalmadıgınızı sorabilir miyim? Tam alacakken bu konuyu gördüm.

Merhaba, uzunca bir süre klassemarkt longteng kullandım ancak büyüklüğü yetmiyor ve monitörümün bir ayağı yukarıda kalıyor. Ağırlıklı olarak CS2 ve Valorant oyuncusuyum. Mouse Razer Orochi v2. 90x40 bir mousepade ihtiyacım var, Klasse'den aşırı da memnun kalmadım açıkçası. Bütçem 300TL. Porge forumda çokça öneriliyor. Bir de X'li bir marka var sanırım. 90x40 300TL bandında skatezin güzel kaydığı bir mouse pad önerisi rica edebilir miyim?

Klasse almayı düşünüyorum da klasseden neden memnun kalmadıgınızı sorabilir miyim? Tam alacakken bu konuyu gördüm.

Attığım Amazon linkindeki Klasse, arkadaşım memnun kaldı açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasse almayı düşünüyorum da klasseden neden memnun kalmadıgınızı sorabilir miyim? Tam alacakken bu konuyu gördüm.

Attıgım Amazon linkindeki klasse, arkadasım memnun kaldı açıkçası

Yüzeyi cok uzun ömürlü değil. 7 8 ay gibi bir süreden sonra Mouse'um kaymamaya başladı. Onun dışında ilk 6 ay gerçekten fazlasıyla iyiydi.

Yüzeyi cok uzun ömürlü değil. 7 8 ay gibi bir süreden sonra Mouse'um kaymamaya başladı. Onun dışında ilk 6 ay gerçekten fazlasıyla iyiydi.

Hocam peki sizinle alakalı mıdır yoksa kendiliğinden mi oldu?

O 90x40 değil diye biliyorum.

Attıgım Porge'yi alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba videodaki mousepadi öneririm.Aynısını bende kullanıyorum.Gayette memnunum

Yeni konular

Geri
Yukarı