300 TL'ye Wi-Fi adaptör önerisi

Cesurbedel

Centipat
Daha fazla  
Kali Linux için monitör mod destekli USB Wi-Fi adapter arıyorum ama bir türlü karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada 300 TL civarında olursa sevinirim.

Hocam monitor mode ve packet injection destekli TP-LINK TL-WN7200ND Wi-Fi adaptörünü önerebilirim gayet güzel bir Wi-Fi adaptörüdür. RT3070 çipli bir kart kendisi Kali Linux'ta rahatlıkla penetrasyon testleri için kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim kardeşim çok tedirgindim bulamayacağım diye çok teşekkür ederim.

Çok var böyle Wi-Fi adaptörü sana önerdiğim sadece bunlardan en kapsamlı özelliği bulanandı. VIF desteğini bile göz önünde bulundurarak yaptım. Bu VIF(Virtual InterFace) airgeddon gibi araçları kullanırken düzgün bir şekilde çalışması için büyük önem arz ediyor. Harici Wi-Fi anten desteği de cabası oluyor.

Çok var böyle Wi-Fi adaptörü sana önerdiğim sadece bunlardan en kapsamlı özelliği bulanandı. Vıf desteğini bile göz önünde bulundurarak yaptım. Bu vıf(Virtual ınterface) airgeddon gibi araçları kullanırken düzgün bir şekilde çalışması için büyük önem arz ediyor.

Çok teşekkür ederim kardeşim araya araya artık ümidimi kaybetmiştim Technopat Sosyal geldi aklıma sağ olasın yenileri 2000 TL'ye kadar fiyatları var.

Çok teşekkür ederim kardeşim araya araya artık ümidimi kaybetmiştim Technopat Sosyal geldi aklıma sağ olasın yenileri 2000 TL'ye kadar fiyatları var.

Türkiye'de bazı markalar olmadığı için yeni ve uygun fiyatlı bir modeli maalesef yok ama AliExpress gibi sitelerde çok daha yeni monitor mode destekli Wi-Fi adaptörleri mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı