3000 TL altı kablolu kulak içi kulaklık önerisi

gondorunvarisi

Hectopat
Selam arkadaşlar,
3000 TL'ye kadar bir kulaklık arıyorum. Kesinlikle kablolu olmalı ve kulak içi olmalı.
Şu an aklımda ASUS ROG cetra 2 veya Core sürümü var. Başka önerisi olan var mı acaba?
Bazen uzun saatler takabiliyorum dolayısıyla kulağı ağrıtmayacak bir kulaklık olursa sevinirim, teşekkürler.

Ben bu kulaklıktan memnunum o fiyattaki kulaklıkl. Haddime değil ama neden kulaklığa bu kadar bütçe ayırıyorsunuz? Heleki kablolu kulak içi kulaklığa.

Kablosuz + kulak üstü kullanamıyorum. Başım ağrıyor 10 dakika bile kullansam. Aldığım zaman da kaliteli bir şey olsun en az 3-4 yıl götürsün istiyorum. Hem oyun hem de müzik için kullanacağım. Ayrıca hafta içi sürekli Zoom üzerinden toplantıya giriyorum, harici bir mikrofon da almak istemiyorum dolayısıyla dahili mikrofonu da sağlam olsun istiyorum.

Kablosuz + kulak üstü kullanamıyorum. Başım ağrıyor 10 dakika bile kullansam. Aldığım zaman da kaliteli bir şey olsun en az 3-4 yıl götürsün istiyorum. Hem oyun hem de müzik için kullanacağım. Ayrıca hafta içi sürekli Zoom üzerinden toplantıya giriyorum, harici bir mikrofon da almak istemiyorum dolayısıyla dahili mikrofonu da sağlam olsun istiyorum.

Sennheiser çok iyi bir marka onun dışında beats e de bakabilirsiniz.​

Yeni konular

Geri
Yukarı