3000 TL Gaming monitör + mouse önerisi

Bütçe
3000

couza

Hectopat
Şu an kullandığım 2 monitör epey eski. Bir tanesi Samsung SyncMaster 713n kare monitör diğeri de Samsung SyncMaster 943nw. 713N'yi bilmiyorum ancak 943nw TN panelmiş sanırım. Yani görüntü güzel geliyor gözüme o yüzden muhtemelen TN panel tercih edeceğim ki Valorant vs. de oynuyorum zaten. 3000 TL'ye hem monitör hem mouse önerilerinizi bekliyorum. 2000 - 2800 civarı monitör de olabilir. Ekran kartım AMD. Şimdiden teşekkürler.

Mouse için tutuş şekliniz nedir?
Eski monitörüm bu, tavsiye etmiyorum. Güzel monitör ama o fiyata değmez bence. Freesync ve 1ms özelliği aynı anda açılmıyor. Aldıktan sonra fark etmiştim ben de.
Şuanda monitörüm AOC 24G2U çok memnunum. İstediğin fiyat aralığında bulabilirsen direk alabilirsin.

Dosya Ekleri

• AA9060EA-B3F8-4E61-BA85-44F96CAD1177.jpeg
    AA9060EA-B3F8-4E61-BA85-44F96CAD1177.jpeg
    22,1 KB · Görüntüleme: 19

Mouse için tutuş şekliniz nedir?

Hocam uzun süredir oyuncuyum ama hala nasıl tuttuğumu bilmiyorum. Yani şekillere bakıyorum da anlayamıyorum :D ancak avuç içim mouse oturuyor ve parmaklarım da Click'lerin ucunda ama parmaklarım Full deymiyor sadece uç kısımları.

Hocam özellikle rekabetçi oyunlar için TN panel daha iyi diyorlar. Bu zamana kadar da IPS kullandığımı hiç sanmıyorum, gözüme farklı gelebilir IPS alırsam.

Logitech G203 Lightsync Siyah 910-005796 Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
2 senedir kullanıyorum çok kaliteli bir mouse hala sıfır gibi sağlam, eğer el ebatın çok büyük değilse 250-300 TL arasında alacağın en iyi mouse diye düşünüyorum.

Mouse 2. önceliğim hocam önce monitöre ihtiyacım var ancak düşüneceğim bunu.

Eski monitörüm bu, tavsiye etmiyorum. Güzel monitör ama o fiyata değmez bence. FreeSync ve 1ms özelliği aynı anda açılmıyor. Aldıktan sonra fark etmiştim ben de.
Şu anda monitörüm AOC 24G2U çok memnunum. İstediğin fiyat aralığında bulabilirsen direk alabilirsin.

2500 civarı öneriniz var mı peki?

Geri
Yukarı