3000 TL kablosuz kulaklık önerisi

Cloud 2'de dip ses sorunundan bahsediliyor o yüzden hiç bakmadım bile. G733 güzel bir tercih olur benim için fakat ondada bazı sorunlar olabileceği söyleniyor, Dip ses cızırtı vs. o yüzden kararsız kaldım.
Hocam bu tür basit sorunlar hemen hemen her kulaklıkta var. Bende 2-3 ay önce kulaklık araştırırken çok kararsızdım. Hangi kulaklığa baksam en az bir tane olumsuz yorum vardı. Cloud 2 Wireless, G733, G Pro X Wireless, Corsair HS80, Asus Rog Delta S bu ürünleri profesyonel oyuncular kullanıyor eğer ileri derecede kronik sorunlu olsa başta onlar kullanmazdı. Dipses çoğunda var ama abartılacak kadar kesinlikle değil eğer boştayken dikkatlice dinlerseniz öyle duyabilirsiniz. Benim önerim eğer ses kasmak sizin için çok önemliyse Cloud 2 Wireless alın G733 de hemen hemen aynı performansı verir. Bütçeyi artırabilirseniz G Pro X Wireless bakın.

Bahsettiğin bütün kulaklıkları tekler.

Bunu atmaya gelmiştim 3-4 gündür kullanıyorum ses, rahatlık, şarj vb konularında çok iyi çok fazla kulaklık deneyimlemedim fakat R6 gibi ses buglarının olduğu oyunda bile ses tespiti çok iyi. Tek eksi diyebileceğim kısım çekim alanı biraz az.

Bunu atmaya gelmiştim 3-4 gündür kullanıyorum ses, rahatlık, şarj vb konularında çok iyi çok fazla kulaklık deneyimlemedim fakat R6 gibi ses buglarının olduğu oyunda bile ses tespiti çok iyi. Tek eksi diyebileceğim kısım çekim alanı biraz az.

Almayı düşünüyorum CS:GO oynuyorum memnun eder mi daha önce Cloud 2 Corsair Void Elite kablosuz kullandım.

Almayı düşünüyorum CS:GO oynuyorum memnun eder mi daha önce Cloud 2 Corsair Void Elite kablosuz kullandım.

CS:GO oynamıyorum fakat R6 da bu şekildeyse CS:GO'da çok daha rahat ses kasılır. Ama söylediğiniz kulaklıkları kullanmadığım için karşılaştırmasını yapamam. Ben Arctis 1'den geçtim fark çok bariz haliyle devrim gibi değişiklik oldu.

Razer BlackShark v2 Pro almayı düşünüyorum baya iyi gözüküyor, bilgili arkadşlar ya da kullanan varsa düşüncelerini almak isterim.

Daha önce kullanmamışsın hepsini tekler diyorsun. BlackShark V2 Pro bunlarla aynı seviyede değil. Aynı fiyat bandında olan G733 tekler bunu. 😅

Bunu yazarken ciddi miydin buna karar vermek için Google'a G733 vs BlackShark V2 Pro yazıp çıkan ilk siteyemi girdin v2Pro'nun rakipi Artics 9 dur.

Bunu yazarken ciddi miydin buna karar vermek için Google'a G733 vs BlackShark V2 Pro yazıp çıkan ilk siteyemi girdin v2Pro'nun rakipi Artics 9 dur.
Ah bir de bilgi sahibi olmadığınız konular hakkında yorum yapmasanız.. Google'a girmedim tecrübe ile konuşuyorum ama sen kendinden biliyorsun demek ki. Bir dahaki sefere ilk siteye girme güvenilir kaynaklardan yap araştımanı. 😀

Bahsettiğin bütün kulaklıkları tekler.
Razer Blackshark V2 Pro'yu asla kötülemiyorum ama G Pro X Wireless, Corsair HS80, Asus Rog Delta S, Cloud 2 Wireless, G733 gibi kulaklıkların rakibi bile olamaz.

Ah bir de bilgi sahibi olmadığınız konular hakkında yorum yapmasanız. Google'a girmedim tecrübe ile konuşuyorum ama sen kendinden biliyorsun demek ki. Bir dahaki sefere ilk siteye girme güvenilir kaynaklardan yap araştımanı. 😀

Razer BlackShark V2 Pro'yu asla kötülemiyorum ama G PRO X Wireless, Corsair HS80, ASUS ROG Delta S, Cloud 2 Wireless, G733 gibi kulaklıkların rakibi bile olamaz.

Saydığın kulaklıklar 4K ve 5K v2Pro 2.9k😀

Geri
Yukarı