3000 TL klavye önerisi

Bütçe
3300
Hocam ilanın linki atar mısınız?

Hoş klavye dandik zaten bir bekletim yok da koydum öyle. Alan olmazsa çekilişle vereyim birisine. 😂

Deluxe nx 3800 olmuş.
Şu daha iyi.

RX ve nx gibi Switch'ler varken Cherry MX Switch'li klavye alınmaz.
NX Switchlerin kırıldığını söylüyorlardı, hala devam ediyor mu bu sorun? O yüzden özellikle Cherry MX önerdim.

Switch nasıl kırılsın? Kim kiriyorsa helal olsun. Cherry Mx switch'ler ses ve hissiyat açısından sıfır. Sadece dayaniklilar o kadar.

İlk insan gibi klavye kullanıyorlar affedersin. Monitöre mouse fırlatıp panelini kıran adamlar switch mi kıramayacak.

Switch nasıl kırılsın? Kim kiriyorsa helal olsun. Cherry MX Switch'ler ses ve hissiyat açısından sıfır. Sadece dayaniklilar o kadar.

Bilmediğimden soruyorum genelde RX switchlerin nxlerden iyi olduğunu söylediklerini gördüm. Bir de RX markasında optik olduğu için onu önermişlerdi. Aslında ben dirseklik istediğim için de Deluxe nx alacaktım ama RX'in her türlü daha iyi olduğunu söyledikleri için ona yönelmiştim. Nx Cherry MX'in bir tık üstü anca RX ise 3-4 tık üstü diyorlardı. Yorumlarınızı alabilir miyim?

Bilmediğimden soruyorum genelde RX switchlerin nxlerden iyi olduğunu söylediklerini gördüm. Bir de RX markasında optik olduğu için onu önermişlerdi. Aslında ben dirseklik istediğim için de Deluxe nx alacaktım ama RX'in her türlü daha iyi olduğunu söyledikleri için ona yönelmiştim. Nx Cherry MX'in bir tık üstü anca RX ise 3-4 tık üstü diyorlardı. Yorumlarınızı alabilir miyim?

RX Switch'ler ile nx Switch'ler benziyor. Öyle kat kat üstünlük bir durum yok. RX Siwtch'lerin tipi değişik biraz, keycap bulmak zor oluyor ondan. Deluxe Nx'i boş ver. Scope 2 çok daha iyi. Hotswap var, multimedya tuşları ve ekranı var. Bilek desteği falan da çok daha kaliteli.

RX Switch'ler ile nx Switch'ler benziyor. Öyle kat kat üstünlük bir durum yok. RX Siwtch'lerin tipi değişik biraz, keycap bulmak zor oluyor ondan. Deluxe Nx'i boş ver. Scope 2 çok daha iyi. Hotswap var, multimedya tuşları ve ekranı var. Bilek desteği falan da çok daha kaliteli.
Biraz baktım da Snow switchler yeniymiş pek bileni yok sanırım. Ama hem dirseklik var hem %100 ve hotswapse alıcak gibiyim. Son yorumunuz var mıdır acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı