3000 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

oguzhant13

Centipat
Öncelikle selamlar. Ben yeni bir kasa toplamak istiyorum ancak bütçem 3000 TL ve çok bilgim yok. Bana GTA 5'i sıkıntısız oynayayım CS:GO'da iyi FPS alayım yeter. Ekran kartı, işlemci, anakart için önerileriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:

Monitör var ben sadece kasa toplamak istiyorum
[/QUOTE]
İncehesap'daki sistemler genelde en ucuzları oluyor fakat 3.000 TL'lik sistem ve 4.000'lik arasında çok ciddi bir fark var biraz daha biriktirip yukarıda önerdiğim sistemi almanı tavsiye ederim. Eğer bütçen uygun değilse yine İncehesap'dan o fiyatdaki sistemlere bakabilirsin

Monitör var ben sadece kasa toplamak istiyorum
İncehesap'daki sistemler genelde en ucuzları oluyor fakat 3.000 TL'lik sistem ve 4.000'lik arasında çok ciddi bir fark var biraz daha biriktirip yukarıda önerdiğim sistemi almanı tavsiye ederim. Eğer bütçen uygun değilse yine İncehesap'dan o fiyatdaki sistemlere bakabilirsin
[/QUOTE]
ben ekran kartı olarak 2/4gb düşünmüştüm işlemcide ryzen 5 3600 olarak sence nasıl olur

İncehesap'daki sistemler genelde en ucuzları oluyor fakat 3.000 TL'lik sistem ve 4.000'lik arasında çok ciddi bir fark var biraz daha biriktirip yukarıda önerdiğim sistemi almanı tavsiye ederim. Eğer bütçen uygun değilse yine İncehesap'dan o fiyatdaki sistemlere bakabilirsin.

Ben ekran kartı olarak 2/4 GB düşünmüştüm işlemcide Ryzen 5 3600 olarak sence nasıl olur?
[/QUOTE]
3000 liralık Bit bütçen varsa Ryzen 5 3600 gereksiz olur Ryzen 5 1600 alman daha mantıklı hatta R3 bile alabilirsin işlemciyi ekran kartını da RX 570 sıkıştırabilirsin bence.

Öncelikle selamlar. Ben yeni bir kasa toplamak istiyorum ancak bütçem 3000 TL ve çok bilgim yok. Bana GTA 5'i sıkıntısız oynayayım CS:GO'da iyi FPS alayım yeter. Ekran kartı, işlemci, anakart için önerileriniz neler?

Pollux 3AN – Game Garaj hocam bu sistemi almanızı öneririm ucuz ve iyi bir sistem dolar yükselmeden önceki fiyatı 3089TL idi. Şimdi 3299 TL tekrar fiyatının düşüceğini tahmin ediyorum bir iki hafta bekle fiyatı düştükten sonra uygun görürsen bu sistemi al
d
Pollux 3AN – Game Garaj hocam bu sistemi almanızı öneririm ucuz ve iyi bir sistem dolar yükselmeden önceki fiyatı 3089TL idi. Şimdi 3299 TL tekrar fiyatının düşüceğini tahmin ediyorum bir iki hafta bekle fiyatı düştükten sonra uygun görürsen bu sistemi al.

Eğer bütçeni arttırabilirsen bu sisteme Ryzen 5 1600 ve GTX 1650 Super takabilirsin ya da söylediklerimden tekini takabilirsin ama uyarıyorum Ryzen 3 1200'e GTX 1650 Super takarsan darboğaz yapabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı