3000 TL'lik Sistem Önerisi

Liberto

Kilopat
Arkadaşlar yaklaşık 3 bin TL'lik bütçem var ve sonunda her şeyiyle bir sistem topladım. Sizce nasıl olmuş, önerileriniz nedir ?

İşlemci: AMD X8 FX8350

Anakart: Asus M5A99FX Pro R2.0 DDR3 2133Mhz (O.C)

Ekran Kartı: Asus AMD Radeon 7970 DirectCU II Top GDDR5 3GB 384Bit DX11.1

RAM: Gskill (2 x 4GB) 8GB Ripjaws DDR3 1600Mhz CL9 1.5 Dual Kit Ram

SSD: Sandisk 120GBExtreme Sata 3.0

HDD: WD 3.5" 500GB Caviar Black

Kasa: Corsair CARBIDE Serisi 400R 80Plus 750W

Monitör: Philips 21.5" 226V3LSB25/62

İşlemci Soğutucusu: Cooler Master HYPER T4

Bu PC'ye Windows 8 64bit kurulum yapacağım eğer olursa SSD'ye yüklenecek. Sizce topladıgım PC nasıldır ? İntel ve Amd arasında kaldım ama bunu tercih ettim. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman 3Bin tlyi geçmiyor mu ?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar topladığım bilgisayar iyi mi? Beni 4 yıl falan rahat bir şekilde götürür mü? Belki bütçemi zorlayıp ramleri 1866 Mhz'ye çıkartabilirim.

- - - Güncellendi - - -

Sizce nasıl arkadaşlar topladığım sistem.Bütçemi biraz zorlayarak ramleri 1866mhz yapabilirim

3000 TL'ye bence kesinlikle İntel sistem toplamalısın.

Bırak bu işleri. İntel toplasan seni daha fazla süre idare etmeyecek ki. Sadece göğsünü kabartacak. Yapma bunları. 8350 neyine yetmiyor?
:like: :matrix: :technopat:

- - - Güncellendi - - -

O zaman 3Bin tlyi geçmiyor mu ?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar topladığım bilgisayar iyi mi? Beni 4 yıl falan rahat bir şekilde götürür mü? Belki bütçemi zorlayıp ramleri 1866 Mhz'ye çıkartabilirim.

- - - Güncellendi - - -

Sizce nasıl arkadaşlar topladığım sistem.Bütçemi biraz zorlayarak ramleri 1866mhz yapabilirim

Boğaçhan' ın dediği değişiklikleri yaparsan rahat idare eder.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı