3000 TL'ye mouse önerisi

Ivarthebonelesss

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba şu an Rival 3 kullanıyorum hafif ve elime uygun ama daha iyi bir mouse arıyorum Logitech G502 baktım ama çok önerilmiyor ne öneriyorsunuz Logitech bakıyorum başka markalar da olur.

Merhaba şu an Rival 3 kullanıyorum hafif ve elime uygun ama daha iyi bir mouse arıyorum Logitech G502 baktım ama çok önerilmiyor ne öneriyorsunuz Logitech bakıyorum başka markalar da olur.
G502 herokötü ama g502x fena değil . Eğer hoşuna gitmediyse aynı shape basilisk v3 bakabilirsiniz.

Resimlere göre elinin boyutu kaç cm olduğunu ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun belirtirsen yardımcı olabiliriz.
1706460502299.png

1706460507006.png

Fingertip ve falm arası.

Hocam daha çok Logitech önerin var mı SteelSeries'de olur.
Logitech klavye kulaklıkta güzel ama mouseta pekte iyi değil . Steelseries direkt rezalet zaten mouseta ben Razer öneririm Amazon.com.tr

Şuan en iyi sensöru kullanmaktalar kendileri. 80 gram haberiniz olsun birazcık ağır.

Logitech klavye kulaklıkta güzel ama farede pek de iyi değil. SteelSeries direkt rezalet zaten farede ben Razer öneririm Amazon.com.tr

Şu an en iyi.

Logitech klavye kulaklıkta güzel ama farede pek de iyi değil. SteelSeries direkt rezalet zaten farede ben Razer öneririm Amazon.com.tr

Şu an en iyi sensöru kullanmaktalar kendileri. 80 gram haberiniz olsun birazcık ağır.

Ağır mouse kullanamayabilirim beni yorabiliyor daha çok küçük ve hafif tercih ediyorum Razer'ın var mıdır böyle mouse.

Geri
Yukarı