3000 TL'ye Sennheiser CX True Wireless alınır mı?

hocam hiç uğraşma git Liberty 4 NC al valla bende senin gibi çok araştırdım, en sonunda bunu almaya karar verdim. Kaç aydır kullanıyorum ve kaç kere yere ve suya düştü hiçbirşey olmadı, ses kalitesi olsun özellikle ses yüksekliği mükemmel. Ayrıca gürültü engellemesi de gayet başarılı, dışarı ile olan bağın tamamen kopuyor. Genelde toplu taşımada kullanıyorum, insan sesi ve tramvayın o cızır sesini vs. kesiyor. Benim gibi çekirdek çıtlama sesine, fan sesine ve diğer seslerede takılıyorsan bunları da kesiyor. sorun varsa alabilirim

Hocam hiç uğraşma git liberty 4 nc al vallahi bende senin gibi çok araştırdım, en sonunda bunu almaya karar verdim. Kaç aydır kullanıyorum ve kaç kere yere ve suya düştü hiçbir şey olmadı, ses kalitesi olsun özellikle ses yüksekliği mükemmel.

Sennheiser ile aynı fiyatta şu an, bahsettiğim kulaklık 4-4.5k aralığındaydı. İndirim bulmuşken değerlendireyim diyorum. Bende iPhone 11 var ve araştırdığıma göre lcad özelliği IOS'larda yok.

Sennheiser ile aynı fiyatta şu an, bahsettiğim kulaklık 4-4.5k aralığındaydı. İndirim bulmuşken değerlendireyim diyorum. Bende iPhone 11 var ve araştırdığıma göre lcad özelliği IOS'larda yok.
anladım, liberty 4 e de bakabilirsiniz o zaman. onda acaa var, bu da ioslarda var. sony link buds s var, o zmaanlar bunu almak istiyordum fakat fiyatı çok artmıştı şuan ne durumda bilmiyorum. bahsettiğin kulaklığın mikrofon kalitesi çok kötü diye duymuştum yanlış hatırlamıyorsam, sadece müzik dinleyeceksen alabilirsin ama bence gerek yok

anladım, liberty 4 e de bakabilirsiniz o zaman. onda acaa var, bu da ioslarda var. sony link buds s var, o zmaanlar bunu almak istiyordum fakat fiyatı çok artmıştı şuan ne durumda bilmiyorum. bahsettiğin kulaklığın mikrofon kalitesi çok kötü diye duymuştum yanlış hatırlamıyorsam, sadece müzik dinleyeceksen alabilirsin ama bence gerek yok
3000 tl bandından yukarı çıkmak istemiyorum başka denediğin kulaklık var mı ya da önereceğin.

Amazon'da şu an Sennheiser CX true Wireless 3000 TL bandında. Sence alınır mı?

Satın aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı