3000 TL'ye sistem toplama

Cevap yok mu? :/
Windows 8 konusunda senin yerinde olsam o kadar çok para vermezdim. SSD konusuna gelirsek SSD'lerin fiyatı ile HDD arasında büyük fiyat farkları olabiliyor. Bunun nedeni ise SSD'nin çok çok daha fazla hızlı olması. Eğer Windows 8'e o kadar para vermeyi düşünmezsen SSD almalısın.

Windows 8 konusunda senin yerinde olsam o kadar çok para vermezdim. SSD konusuna gelirsek SSD'lerin fiyatı ile HDD arasında büyük fiyat farkları olabiliyor. Bunun nedeni ise SSD'nin çok çok daha fazla hızlı olması. Eğer Windows 8'e o kadar para vermeyi düşünmezsen SSD almalısın.
Peki Windows 8'e nasıl para vermeyebilirim? :/ Sonuçta bir işletim sistemi alınacak, ne yapmalıyım?

Şöyle bir şey yapabilir miyim?
Bir akrabam Windows 8 işletim sistemine sahip Casper hazır bilgisayar aldı masaüstü.
İçinde Windows 8 CD'si olduğunu söylüyor. O CD'yi alıp toplayacağım sistemde kurabilir miyim?

Kasayı z3 ile değiştirin. Stokta yoktu muadil olarak ekledim.

2014-10-25_20h27_12.png

Kasayı z3 ile değiştirin. Stokta yoktu muadil olarak ekledim.

Eki Görüntüle 28851
Yalnız bir sorun var, bu sistem bana ait değil ve kasam zaten Z3.

Ha siz yeniden bir sistem oluşturdunuz o zaman, pardon.

Ha siz yeniden bir sistem oluşturdunuz o zaman, pardon.
Tavsiye ettiğiniz sistemi pek beğenmedim, kusura bakmayın.
Bir şey sormak istiyorum ama.
i5 4690K için soğutucu almama gerek var mı? Bana almana gerek yok dedi bir üye, stok kullanabilirsin dedi.

Soğutucu alıp almamak birazda sana bağlı. Overclock işlemi yapacaksan soğutucu alabilirsin.
Overlock falan yapmayı düşünmüyorum, alacağım sistemin gayet yüksek ve yeterli olacağını düşünüyorum.
Bir önceki sorumu tekrar sorayım;
Şöyle bir şey yapabilir miyim?
Bir akrabam Windows 8 işletim sistemine sahip Casper hazır bilgisayar aldı masaüstü.
İçinde Windows 8 CD'si olduğunu söylüyor. O CD'yi alıp toplayacağım sistemde kurabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı