3000 TL'ye Telefon Önerisi

enescidem1

Kilopat
Daha fazla  
Ben kara cumada telefon almayi düşünüyorum. Şöyle ki şuanda LG G3 kullanıcısıyım; kronik sorunlar ve ısınma probleminden dolayı çok baş ağrıtan bir telefon ama gene de 3-4 yıl gibi uzun bir süre kullandım. Şimdi ise uzun kullanımlık, kronik sorunu olmayan , ısınma problemi olmayan, sağlam bataryalı, güçlü donanıma sahip bir f/p telefonu önermenizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kara cumada telefon almayi düşünüyorum. Şöyle ki şuanda LG G3 kullanıcısıyım; kronik sorunlar ve ısınma probleminden dolayı çok baş ağrıtan bir telefon ama gene de 3-4 yıl gibi uzun bir süre kullandım. Şimdi ise uzun kullanımlık, kronik sorunu olmayan , ısınma problemi olmayan, sağlam bataryalı, güçlü donanıma sahip bir f/p telefonu önermenizi bekliyorum.
Xiaomi Mi Max 3 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı
batarya ve büyük ekranda F/p.
Samsung Galaxy A8 Plus 2018 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı
Kamera gündelik işler için.

Dostum Honor Play LG V30+ hakkinda ne düşünüyosun
Pek Donanim olarak güçlü görmedim
Honor Play ve LG V30+ hakkinda ne düşünüyorsunuz

Dostum Honor Play LG V30+ hakkinda ne düşünüyosun

Pek Donanim olarak güçlü görmedim
Honor Play ve LG V30+ hakkinda ne düşünüyorsunuz
LG V30+ kamera bakımından cok üst düzey diyebilirim honor play huawei yanı oda alınabilir lg daha mantıklı ama.

HTC U11 önerecektim ama satışını durdurmuşlar sanırım. 2 ay öncesinde almıştım ben de LG G3'ten geçiş yaptım. 2800 almıştım ve gerçekten mükemmel bir telefon. Bulabilirsen çok güzel ama sanırım Türkiye'de şu an satışı yok.

Peki LG V30+ veya Honor Play in herhangi bir kronik sorunu var mi?
LG V30+ nın hiç bir sorunu yoktur düzenlemeler yapılmış kronik sorunlar giderilmiştir. honor playda olabilir.
HTC U11 önerecektim ama satışını durdurmuşlar sanırım. 2 ay öncesinde almıştım ben de LG G3'ten geçiş yaptım. 2800 almıştım ve gerçekten mükemmel bir telefon. Bulabilirsen çok güzel ama sanırım Türkiye'de şu an satışı yok.
HTC U11 olsaydı alınabilirdi evet ama V30+ ondan daha iyi.

Peki hocam ısınma var mi, bataryasi nasil , birde sizce hepsiburadadan mi almaliyim magzaya gidip mi almaliyim
Benim önerim. mağazadan elden almanız olacaktır çünkü kargoda donanımların bozulma olasılığı olabilir ve sonradan anlayabilirsiniz iade edemezsiniz. ısınma sorunu yok oyun oynuyorsanız rahat edersınız aşırıya kaçmayın yeter nede olsa bu telefon bilgisayar değil :D.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı