30000-40000 TL PC önerisi

• Konuyu başlatan elys
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 41
  • Görüntüleme 621
Bütçe
30.000-40.000₺
Casper ve HP almayacağım derken de bu alınmaz tamam 3080 ama MUX zaten bunlarda yok diye biliyorum Casper'da bile MUX var. Besty hocamın önerdiği Nitro 16 daha iyi.

Termal macun değişimi ile düzeltilebilir. Monster'in soğutması daha kötü ama geldiği gibi iyi bir termal macun değişimi ile uzun yıllar gidiyor. Kronik bir soğutma sorunu olmadığı sürece bakımlar düzenli yapılırsa sıkıntı olmaz.
Attığınız da güzel, büyük ekranlı bir laptopmuş. Beğendiğimi söyleyebilirim. Laptoplar açılınca garantisi gitmiyor mu? Bu SSD ve termal macun değişimlerini servislerinde mi yaptırmak gerekiyor?

Bence linkini paylaştığım laptop ikisinden de daha iyi. Türkiye'de servisine güvendiğim tek marka Dell.

Aslında evet, dell benim de beğendiğim markalardan. Ama bu markanın bu modelini daha önce hiç görememiştim. Önerinizi dikkate alacağım teşekkürler :)

Attığınız da güzel, büyük ekranlı bir laptopmuş. Beğendiğimi söyleyebilirim. Laptoplar açılınca garantisi gitmiyor mu? Bu SSD ve termal macun değişimlerini servislerinde mi yaptırmak gerekiyor?

Hocam fan temizliği SSD yükseltme termal macun değişimi gibi olaylarda garanti dışı kalmaz ama mesela temizlerken veya macun değişirken bir kaza oldu. O kaza garanti dışında kalır. En iyisi garanti kapsamındaki serviste yaptırın kafanız rahat olsun.

Termal macun değişimi ile düzeltilebilir. Monster'in soğutması daha kötü ama geldiği gibi iyi bir termal macun değişimi ile uzun yıllar gidiyor. Kronik bir soğutma sorunu olmadığı sürece bakımlar düzenli yapılırsa sıkıntı olmaz.

Sogutma sorununun stok macundan mi fanlardan mi oldugunu hatirlamiyorum o yuzden yorum yapmayacagim. Bir de panel renk dogrulugu dusuktu yanilmiyorsam, 17 inc sart degilse her turlu elde kalıyor. Ben tavsiye etmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı