30000-40000 TL PC önerisi

• Konuyu başlatan elys
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 41
  • Görüntüleme 623
Bütçe
30.000-40.000₺
Dell'de yazilimsal sorunlar vardi. Alacaksan Nitro 16 veya Nitro 5 al, fazla dusunmeye gerek yok.
Yazılımsal sorun ne ya? Windows kullanacak eleman, eğer pahalı bir laptop alacaksan bu ülkede önemli olan yetkili servisinin ne kadar iyi olduğudur. Herkes Nitro önermiş durmuş, bu öneri verenlerin demek ki Dell laptoplarının ne kadar kaliteli olduğundan haberi yok. Ayrıca benim paylaştığım modelde 165 Hz harika bir ekran, 140W RTX 4060 ve çok güçlü bir işlemci var. Bilgisayarın kasasının tasarımı da güçlü bir oyuncu laptopuna göre çok iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılımsal sorun ne ya? Windows kullanacak eleman, eğer pahalı bir laptop alacaksan bu ülkede önemli olan yetkili servisinin ne kadar iyi olduğudur. Herkes Nitro önermiş durmuş, bu öneri verenlerin demek ki Dell laptoplarının ne kadar kaliteli olduğundan haberi yok. Ayrıca benim paylaştığım modelde 165 Hz harika bir ekran, 140W RTX 4060 ve çok güçlü bir işlemci var. Bilgisayarın kasasının tasarımı da güçlü bir oyuncu laptopuna göre çok iyi.

Herkes sizin gibi dusunmuyor diye ahlaksiz laflar soylemenizin luzumu yok. Degisiklik yoksa Alienware gibi yazilimlarda sorunlar mevcuttu. Dell servisini bilmedigimden o konuda yorum yapmiyorum. Ayni ekran ve GPU Nitro 16'da da var, bu ovunulecek bir şey degil. İslemcilerin ikisi de 4060i fazlasiyla besliyor, zaten asagi yukari ayni gucteler. Ha Intel oldugu icin daha fazla isindigini soylemiyorum bile. Kasa tasarimi guclu ne demek? Daha kasli mi duruyor? Duzgun kiyas yapin, iyi Sosyaller.

Herkes sizin gibi dusunmuyor diye ahlaksiz laflar soylemenizin luzumu yok. Degisiklik yoksa Alienware gibi yazilimlarda sorunlar mevcuttu. Dell servisini bilmedigimden o konuda yorum yapmiyorum. Ayni ekran ve GPU Nitro 16'da da var, bu ovunulecek bir şey degil. İslemcilerin ikisi de 4060i fazlasiyla besliyor, zaten asagi yukari ayni gucteler. Ha Intel oldugu icin daha fazla isindigini soylemiyorum bile. Kasa tasarimi guclu ne demek? Daha kasli mi duruyor? Duzgun kiyas yapin, iyi Sosyaller.
Laptoplar hakkında pek bir şey bildiğinizi sanmıyorum. Tasarım, bir laptopta bakılması gereken önemli şeylerdendir. Ve ilk başta da dediğim gibi bizim ülkede en iyi teknik servis hizmetini Dell verir. Zaten Dell laptop alanında Acer'dan daha iyi bir marka. Dell'in kasasının sahip olduğu hava sirkülasyonu kabiliyeti Nitro'dan açık ara daha iyi, daha kaslı durduğundan falan değil. Intel olduğu için daha fazla ısınmasını söyleyerek aşırı boş yapmışsınız.

Laptoplar hakkında pek bir şey bildiğinizi sanmıyorum. Tasarım, bir laptopta bakılması gereken önemli şeylerdendir. Ve ilk başta da dediğim gibi bizim ülkede en iyi teknik servis hizmetini Dell verir. Zaten Dell laptop alanında Acer'dan daha iyi bir marka. Dell'in kasasının sahip olduğu hava sirkülasyonu kabiliyeti Nitro'dan açık ara daha iyi, daha kaslı durduğundan falan değil. Intel olduğu için daha fazla ısınmasını söyleyerek aşırı boş yapmışsınız.

Sandiklariniz size kalsin 🙂. Tasarima gore laptop onereceksek Monster'in logosu cok havali, onu onerelim. "laptop alaninda daha iyi marka" sozunden marka takintiniz oldugunu anliyorum. Butceye hangisi iyiyse o onerilir, takintiya gerek yok. Hava sirkulasyonu kabiliyeti falan guzel kelimeler secmissiniz ancak alti bos, sanki bir tarafta Semruk diger tarafta Abra varmis gibi kiyasliyorsunuz. İkisi de performans ve gorunus anlaminda gayet iyiler. Geriye yazilim ve sogutmalari kalıyor, ikisinde de Nitro 16 daha iyi. Intel'in isindigini soylemekle bos falan yapmadim, soylediklerimin aksini kanitlayacaksan dinliyorum. Duyumlarinizla cevap verecekseniz daha fazla konusmayacagim, alacak arkadas internette videolara ve karsilastirmalara bakarak kimin hakli oldugunu gorecektir. Tekrardan iyi Sosyaller.

@Bestty hocam, tekrardan iyi günler. Önerdiğiniz Acer Nitro 5 AN515-58-71SD'yi almayı düşünüyordum ama önüme şöyle bir laptop daha çıktı. Sizce daha iyi mi, yerine tercih edilebilir mi?

PC

@Bestty hocam, tekrardan iyi günler. Önerdiğiniz Acer Nitro 5 AN515-58-71SD'yi almayı düşünüyordum ama önüme şöyle bir laptop daha çıktı. Sizce daha iyi mi, yerine tercih edilebilir mi?

PC

Acer Nitro 16 AN16-41-R08S NH.QLLEY.002 Ryzen 7 7840HS 16 GB 512 GB SSD RTX4060 16" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe hala 1. onerim budur. Olmazsa onceki onerim daha iyi, islemci farki var. RAM ve SSD sonradan yukseltilir dert etmeyin.

12700H daha iyi de Nitro 16'nin sogutmasi falan daha iyi. O yuzden Nitro 5'ten daha iyi.
Anladım hocam, peki iki seçenek belirleyecek olursak, size attığım link mi yoksa AN515-58-71SD mi? Nitro 16 ve Nitro 5 olarak iki seçenek oluşturup detaylıca inceleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı