30000 TL hazır sistem önerisi

Axerox

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, 30000 TL bütçem var. Önerileriniz doğrultusunda bir şey yapmak istiyorum. Monitör ve ekipman dahil değil sadece kasa olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 30000 TL bütçem var. Önerileriniz doğrultusunda bir şey yapmak istiyorum. Monitör ve ekipman dahil değil sadece kasa olacak.
Atılan 7700XT sistemi önerecektim bende. Normalde fiyatı 30k ama anakart olarak B650M-K seçilmiş linkte. Bütçe el veriyorsa o seçili kalsın vermiyorsa mecbur A620M-K seçin 30k olur sistem.

İtopya'dan filtreleyerek bakabilirsin ya da Sinerji Tebilon hangisi uygun olursa

Atılan 7700XT sistemi önerecektim bende. Normalde fiyatı 30k ama anakart olarak B650M-K seçilmiş linkte. Bütçe el veriyorsa o seçili kalsın vermiyorsa mecbur A620M-K seçin 30k olur sistem.

Katılıyorum bütçe el veriyorsa kalsın vemriyorsa A620M-K iyidir.

İtopya'dan filtreleyerek bakabilirsin ya da Sinerji Tebilon hangisi uygun olursa.

Hocam gerek yok onlara bu fiyata daha iyisini bulun hem kendime hem size ben alayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı