30000 TL laptop önerisi

Bütçe
30000

Kuzgunn11

Attopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim bütçem maksimum 30000 TL. Bu fiyata alınacak en iyi performans alabileceğim oyuncu dizüstü bilgisayarı sizce hangisi? Aklımdaki modeller:

Bana yardım edin kafam çok karıştı. Ben uzun soluklu sağlam bir cihaz almak istiyorum. Sizin de önerileriniz varsa benimle paylaşın.

Acer ve Lenovo markalarını çok ölüyorlar ama emin olamıyorum, hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, benim bütçem maksimum 30000 TL. Bu fiyata alınacak en iyi performans alabileceğim oyuncu dizüstü bilgisayarı sizce hangisi? Aklımdaki modeller:

Bana yardım edin kafam çok karıştı. Ben uzun soluklu sağlam bir cihaz almak istiyorum. Sizin de önerileriniz varsa benimle paylaşın.

Bütçe artarsa kasa ve panelden feragat edip 4060 bakılabilir.

Alınmaz.

Monster ve Casper'i direkt ele zaten. Attığın Nitro 5'in işlemcisi de Lenovo'dan daha iyi. Benim attığım bütçenin en iyisi.

Hocam satıcı güvenilir olsun istiyorum ve Intel taraftarıyım açıkçası ben.

MSI nasıldır sizce linkini paylaştığım.

4050 ve 4060 arasında cok büyük bir fark var mıdır peki sizce.

Ve Acer'in servisinin çok kötü olduğunu söylüyorlar bu konuda bilginiz var mı?

4050 ve 4060 arasında cok büyük bir fark var mıdır peki sizce.

Ve Acer'in servisinin çok kötü olduğunu söylüyorlar bu konuda bilginiz var mı?
Acer ile Asus servisi aynı ve bildiğim kadarıyla kötü değil.

Youtube dan 4050 vs 4060 testlerine bakın. Çok İyi kasaya sahip değil ama alınabilir.

Acer ile ASUS servisi aynı ve bildiğim kadarıyla kötü değil.

YouTube'dan 4050 vs 4060 testlerine bakın. Çok iyi kasaya sahip değil ama alınabilir.

Sizce Lenovo mu almalıyım daha mi iyidir diğer markalara göre.

Geri
Yukarı