30000 TL laptop önerisi

Bütçe
30000
Bütçeyi aşabilirseni gerçekten güzel bir bilgisayar.

30 bine arkadaşınki gibiler var yani şöyle diyeyim size onlar RTX'in 6 GB VRAM'lı modellerini önermişler o yüzden onlardan önermedim.

Bir de eğer masaüstü derseniz 30000BIN TL bandında fuul ekipman monitör dahil sistemler önerebilirim.

Teşekkürler hocam HP'ye tövbeliyim yeni aldığım bir HP laptop da fabrikasyon sorun çıktı zar zor iade edebildim o yüzden o markaya hiç yaklaşmıyorum.

Bütçeyi aşabilirseni gerçekten güzel bir bilgisayar.

30 bine arkadaşınki gibiler var yani şöyle diyeyim size onlar RTX'in 6 GB VRAM'lı modellerini önermişler o yüzden onlardan önermedim.

Bir de eğer masaüstü derseniz 30000BIN TL bandında fuul ekipman monitör dahil sistemler önerebilirim.

Sence yukarıdakilerden en iyisi hangisi.

Teşekkürler hocam HP'ye tövbeliyim yeni aldığım bir HP laptop da fabrikasyon sorun çıktı zar zor iade edebildim o yüzden o markaya hiç yaklaşmıyorum.

Bence HP'ye o kdar ön yargılı olmayın bende HP kullanıyorum HP güzeldir.

Yukarıdakiler derken.

Tek bulduğum bu oldu hocam.

Hocam bir şey sorabilir miyim oyun için mi kullanıcaksınız eğer oyun için kullanıcaksanız ne gibi oyunlar için kulanıcaksınız.

Tek bulduğum bu oldu hocam.

Bir siteden baktımda özelliklere paranızı çöpe atarsınız hocam.

Hocam bir şey sorabilir miyim oyun için mi kullanıcaksınız eğer oyun için kullanıcaksanız ne gibi oyunlar için kulanıcaksınız.

Aynen hocam oyun için Online oyun oynamam pek ama yeni çıkan ne varsa oynuyorum RDR2 gibi assasin Creed serileri gibi oyunlar için.

Cokmu kötü sizce özellikleri.

Geri
Yukarı