3000TL oyuncu kulaklığı önerisi

Furyyz

Femtopat
Daha fazla  
Normalde 2600TL'ye vatanda bulunan Razer Blackshark v2 Special Edition adlı kulaklığı alacaktım fakat maalesef fiyatı şuan 3500tl olarak zamlanmış bütçem şuanlık 3000tl civarı bu fiyatlarda bu kulaklıktan daha iyi bir kulaklık varsa önerirseniz sevinirim. Teşekkürler

Cloud 3 çoğu kablosuz kulaklık gibi kablosuz kullanıldığında belirgin şekilde ses kalitesi düşüyor. Kablolu bir model alman daha iyi olur. Bu modelin 50mm sürücüsü ve Dolby Atmos desteği var, mikrofonu da harici mikrofon kadar kaliteli tavsiye ederim:

Cloud 3 çoğu kablosuz kulaklık gibi kablosuz kullanıldığında belirgin şekilde ses kalitesi düşüyor. Kablolu bir model alman daha iyi olur. Bu modelin 50mm sürücüsü ve Dolby Atmos desteği var, mikrofonu da harici mikrofon kadar kaliteli tavsiye ederim:

Cloud 3 kablosuz değil ki? Nereden çıkardın? Mikrofon olarak daha iyi sadece HS80. Ek olarak bassları daha iyi.

Cloud 3 kablosuz değil ki? Nereden çıkardın? Mikrofon olarak daha iyi sadece HS80. ek olarak bassları daha iyi.

Yanlış görmüşüm hocam kusura bakmayın. Kullanmadım fakat forumda ve yabancı kanallarda HS80'i çok fazla övülüyor bence Cloud 3'ten daha iyi bir modeldir.

Hocam ben mağazadan teslim almayı tercih ettiğim için bu kulaklıklar bütçemi biraz aşıyor daha ucuza verdiğim paranın değerini karşılayacak bir kulaklık var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı