3000TL sistem önerisi

platanoidev

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3000 TL bütçem var. Sistemde maksimum FPS almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2X
Toplam 3002TL uzay montaj harika bir sistem oldu piyasa da oynatamadığı oyun yok (Cyberpunk dahil) ileride kasa olarak şunu alın şu an stok yok.
Hayırlı olsun.
Bu sistemden daha yüksek FPS veren sistem toplayamazsın, 2.el düşünürsen daha iyisini toplayabiliriz.

tray işlemci diyor araştırdım uzak durun diyorlar
kutusuz fansız bir de fan masrafı olucak 2400g ile fazla farkediyormu en geç 1 sene içinde 2400g nin besleyebileceği bir ekran kartı takıcam. Öyle üst düzey grafik gerektiren oyunları oynamayacağım csgo valorant single player oynayamadığım cod serisi batman serisi falan oynayacağım analayacağınız son öneri nedir
bütçeyi 4000 e çıkarsam nasıl bir sistem toplayabiliriz

Son düzenleme:
Tray işlemci diyor araştırdım uzak durun diyorlar.
Kutusuz fansız bir de fan masrafı olacak 2400G ile fazla fark ediyor mu en geç 1 sene içinde 2400G'nin besleyebileceği bir ekran kartı takacağım. Öyle üst düzey grafik gerektiren oyunları oynamayacağım CS:GO Valorant Single Player oynayamadığım CoD serisi Batman serisi falan oynayacağım analayacağınız son öneri nedir?
Bütçeyi 4000'e çıkarsam nasıl bir sistem toplayabiliriz.
R5 2400G kötü değil istersen al ve topla sorun olmaz büyük bir farkları yok.
Bütçeyi 4000TL yaparsan ekran kartı stoklarını beklemen lazım, şu an piyasa berbat halde. Yaza kadar beklersen R3 3100 + GTX1650s tarzı bir sistem toplarız.

https://www.hepsiburada.com/corsair...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.40.4 x2

ram olarak 3200 tercih etsem daha iyi olucak 2400g sistem parçalarını sipariş etmeye başladım senin verdiğin parçaları aldım sadece ram de değişikliğe gitsem yararı olucak gibi duruyor pny xlr8 in tasarımıda hoşuma gitti hangisini önerirsin

https://www.hepsiburada.com/corsair...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.40.4 X2

RAM olarak 3200 tercih etsem daha iyi olacak 2400G sistem parçalarını sipariş etmeye başladım senin verdiğin parçaları aldım sadece RAM de değişikliğe gitsem yararı olacak gibi duruyor PNY xlr8'in tasarımıda hoşuma gitti hangisini önerirsin
PNY güzeldir alabilirsin, Corsair Vengeance alma sorunlu diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı