3000TL'ye kadar kulaklık önerisi

marda5406

Femtopat
Daha fazla  
CS, PUBG gibi oyunlar oynuyorum. 2000-3000 fiyat aralığında oyuncu kulaklığı önerisi yapar mısınız? Bir arkadaşım Razer BlackShark V2 Special Edition önerdi ama benim aklıma HyperX Cloud serisi gelmişti arada kaldım.

CS, PUBG gibi oyunlar oynuyorum. 2000-3000 fiyat aralığında oyuncu kulaklığı önerisi yapar mısınız? Bir arkadaşım Razer BlackShark V2 Special Edition önerdi ama benim aklıma HyperX Cloud serisi gelmişti arada kaldım.
Ağırlıklı FPS oyunları oynuyorsanız(ses kasma falan). Cloud3 bakabilirsiniz en son 3k falandı sanırım.

Razer BlackShark v2X almıştım laptopum için sanırım laptop ile uyuşmadı hep cızırtı oldu bende sattım Cloud 2 aldım ben şu anki ile mutluyum.

İndirimde 1800'lere kadar düşebiliyor Cloud II tavsiye edebilirim.

Ağırlıklı FPS oyunları oynuyorsanız(ses kasma falan). Cloud3 bakabilirsiniz en son 3k falandı sanırım.
Dediğim gibi oynuyorsanız ağırlıklı Cloud3 bak. HyperX Cloud III 7.1 727A9AA Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bütçe artamam dersen HS80 itopya'dan.

Razer BlackShark v2X almıştım laptopum için sanırım laptop ile uyuşmadı hep cızırtı oldu bende sattım Cloud 2 aldım ben şu anki ile mutluyum.

İndirimde 1800'lere kadar düşebiliyor Cloud II tavsiye edebilirim.
Bu bütçede alınmaz Cloud 2. V2X ile V2 SE'nin girişleri farklı. Olayla konu sahibinin bahsettiği kulaklığın alakası olamaz.

Fiyatına göre kötü ses vermeyecektir fakat amacınız FPS tarzı birşeyse Cloud veya HS 80.

Geri
Yukarı