300TL Red Switch mekanik klavye önerisi

Şimdi bana güzel 350TL'yi geçmeyecek bir liste yapar mısınız? Pek anlamadığım bir konu klavyeler kafam karıştı o yüzden biraz kusura bakmayın. Royal Kludge G87, Geek Gk61 dışında da var mı bir şeyler?

Geek çok güzel görünüyor lakin F tuşlarının FN ile basılması ve delete, yön tuşlarının olmaması biraz canımı sıktı. Bir yandan da RK Geek'e göre çirkin duruyor.
delete yon tusu gibi tuslara da fn ile basiyorsun gk'da basta cok abes gelmisti ama fn lock gibi seyler oldugundan kolayca alisiyorsun

delete yon tusu gibi tuslara da fn ile basiyorsun gk'da basta cok abes gelmisti ama fn lock gibi seyler oldugundan kolayca alisiyorsun
GK61 alacağım o zaman sanırım ama şöyle bir sorun var ki banggood'da almaya kalktığımda switch seçemiyorum sanırım stokta yok.

@sodyum @efedesu
GK61 stoğu yok anladığım kadarıyla dediğim gibi. Kailh Box White nasıldır?
Kusura bakmayın başınızı şişiriyorum ama yakın zamanda alacağım. GK61'in stoklara girmesini bekleyene kadar indirim bitebilir. Bu yüzden RK61 ilgimi çekti. Sizce GK61'in girmesini beklemeli miyim yoksa çok farkları yok mu?

Son düzenleme:
GK61 alacağım o zaman sanırım ama şöyle bir sorun var ki Banggood'da almaya kalktığımda Switch seçemiyorum sanırım stokta yok.

@sodyum @efedesu
GK61 stoğu yok anladığım kadarıyla dediğim gibi. Kailh box white nasıldır?
Kusura bakmayın başınızı şişiriyorum ama yakın zamanda alacağım. GK61'in stoklara girmesini bekleyene kadar indirim bitebilir. Bu yüzden RK61 ilgimi çekti. Sizce GK61'in girmesini beklemeli miyim yoksa çok farkları yok mu?

Bende ikisi arasında kaldım.
Bende ikisi arasında kaldım.
(RK61 ve GK61 arasında)

Son düzenleme:
OEM profil PBT süblimasyon balina klavye için 60% Anne pro 2 kraliyet Kludge RK61 Geek GK61 GK64 klavye|USB Aletleri| - AliExpress
Bu klavye AliExpress'te fiyat 180 TL
Banggood yeni kullanıcıya 20$ kupon mu veriyor, şartları var mı? Ben göremedim.
Klavye 180TL değil onlar sadece keycaps. Yani tuşları alıyorsunuz plastik dokunduğunuz parçaları. Banggood veriyor evet ama çoğu üründe kullanamıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı