300W PSU ve ECS H611H2-M2 Sisteme MSİ Gtx 750 ti

GhostShooter

Hectopat
Daha fazla  
300 w psu'um var gtx 750 ti alıcam ecs h61h2-m2 ana kartım var bir sorun olur mu ? MSİ Gtx 750 ti.
Aldıktan sonra şu sistemle call of duty ghosts ve call of duty a.w yi hightda rahat oynayabilir miyim ?
  • İ3 2100 3.1 ghz
  • 8gb 1333mhz ram
  • MSİ GTX 750 Tİ
Şu an ki ekran kartım (gts 450) cod ghostsu aldığımdan beri low-mediumda oynuyorum.

750 Ti takmak için güç kaynağının +12V kanalından minimum 300W vermesi gerekir kasayı açıp etiketin resmini çekip atar mısın?

Verimli bir güç kaynağı her zaman daha iyidir ;) Yoksa takın kullanın kartı. Ben işinizi garantiye alın derim ama.
Eyvallah zenco :D Şimdi ilk defa ekran kartı değiştiricem. Takmadan önce gts 450 nin driverlerini silicem mi ? Format atmadan silinmiyor diye biliyorum.

Format atmadan da silinebilir. GTS 450'nin sürücüsünü sildikten sonra yeni kartı takıp çalıştırabilirsiniz. Format atmanıza gerek yok ama Windows 8.1 kullanmıyorsanız temiz 8.1 üzerinde GTX 750 Ti takın.
W7 64 bit kullanıyorum silme yollları nelerdir ? Daha önce format atmadan silmeye çalışmıştım ama silememiştim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı