3060 sistem oyunlarda 30 FPS veriyor

unbequem

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
500 GB M2 SSD
Anakart
H410M Pro-E
İşlemci
i5 10400F
Önceden 1050 Ti ekran kartım vardı. Bir ara elektrikler gidip geldi. Oynadığım tüm oyunlarda FPS sorunu yaşamaya başladım. Ekran kartını değiştirdim 3060 NVIDIA RTX Ventus 3X 12 GB ekran kartı aldım. Hâlâ aynı sorun devam ediyor.
Bir çözümünü bilen var mı? Bilgisayarcıya götürüyorum kasma yok diyor ama oyunlarda 20 30 FPS üstüne çıkamıyorum.

Önceden 1050 Ti ekran kartım vardı. Bir ara elektrikler gidip geldi. Oynadığım tüm oyunlarda FPS sorunu yaşamaya başladım. Ekran kartını değiştirdim 3060 NVIDIA RTX Ventus 3X 12 GB ekran kartı aldım. Hâlâ aynı sorun devam ediyor.
Bir çözümünü bilen var mı? Bilgisayarcıya götürüyorum kasma yok diyor ama oyunlarda 20 30 FPS üstüne çıkamıyorum.

Sürücüleri kurdununuzmu.

Nvidia denetim masası ayarlarında maksimum kare hızı diye ayar var o açık olabilir mi ?

Driverları güncel olarak kurdunuz mu? Windowsunuz güncel mi? Ya da PSU sistemin ihtiyaçlarını karşılayamıyor olabilir mi? Bence PSU yeterli gelmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
03:57 saniyesinden izlemeni oneririm PSU'dan oyun donmaz kasmaz düşük FPS vermez.

Driverları güncel olarak kurdunuz mu? Windows'unuz güncel mi? Ya da PSU sistemin ihtiyaçlarını karşılayamıyor olabilir mi? Bence PSU yeterli gelmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
03:57 saniyesinden izlemeni oneririm PSU'dan oyun donmaz kasmaz düşük FPS vermez.
75 W'lık kart yerine 170 W'lık kart takmış. Yetmemiş olabilir diye düşündüm. O yüzden öyle yazdım. Dar boğaz olayı olabilir diye düşünüp yazdım.

Sürücüleri kurdununuzmu.
Hemsi sıfırdan kuruldu yeni ekran kartını takınca

Driverları güncel olarak kurdunuz mu? Windowsunuz güncel mi? Ya da PSU sistemin ihtiyaçlarını karşılayamıyor olabilir mi? Bence PSU yeterli gelmiyor
PSU 850W

Sürücüleri kurdununuzmu.
Peki elektirik gidip gelme sırasında başka bi parçası yanmış olabilirmi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı