3070 Ti için 12000 TL bütçe ile monitör önerisi

Bütçe
12000
@berkayorhan39 attığım Dell monitörünün özelliklerine bakmanı tavsiye ederim. Madlory denen arkadaş kendini dahi sanıyor. Ben alacağım monitörleri yazdım özellikleri sizin için uygundur.

Hocam Rampage monitör var ama çoğu kişi Rampage sevmediği için atsam mı bilmiyorum.
Yorumlara bakmak lazım. O tür monitör yapan bazı markalar ucuz olduğu için bazı sorunlarla karşılaşılabiliyor. Ghosting olayı olabilir.

240Hz için bunlar var.

240Hz için bunlar var.

AOC agon AG275QZN modeli hakkında ne düşünüyorsun? Hem 2K hem 240Hz.

İlki yazılımcılar için tercih ediliyor. Diğeride genellikle oyuncular tarafından tercih ediliyor.

240Hz için bunlar var.
Haha, biz hani dış görünüşe bakıyorduk. Sen neden benim yazdığım modeli yazdın? Googleden bakan bizmişiz.

@Bnalsveee eisaemyck acıyorum sana.

Peki, tek bi sorum var. Neden yazdığımı beyenmeyip, kendin aynı modeli paylaşıyorsun? Artık bıktım sizin gibi bencil, bilgisiz, sinir bozucu toxiclerden.

FPS oyuncusu değil konu sahibi belirttiği gibi.
Niye 240 hz monitör paylaşıyorsun o zaman!

AOC agon AG275QZN modeli hakkında ne düşünüyorsun? Hem 2K hem 240Hz.
Başında yazdıgı. Cümleye bak Allah aşkına.

Neyse, artık insanlara yardım da edemiyoruz. Konu @berkayorhan39 istediğin kişinin tavsiyesine uyarsın. Bu bilgisizlerden bıktım ya demiyom demiyom diyorum.

@Bnalsveee eisaemyck bi yürü git ya.

Bi halt bilmiyordum monitör hakkında gelmişsin ne bulduysan yapıştırıyorsun.

@berkayorhan39 dostum bu konu yanlış yerlere sapmış. Monitörden anlayan kişiye, anlamayanlar ordusu cevap yazıp tartışma çıkartmış. Senden ricam tekrar konu aç etiketle beni. Gel oradan monitör bakalım. İstediğin monitörü değerlendiririz. 👍

Geri
Yukarı