310 puan Pmyo için yeterli midir ?

MustafaDiker

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, aramızda tecrübeli isimler var olabileceği düşüncesinden dolayı sorayım dedim.
Sizce denemelerden 275-310 (YGS-3,4,5,6) arası yapmak, kazanmak için umut vaad edici bir rakam mıdır ?
25 Tr, 10-15 arası Mat, 25 de Sos yapmak kafi midir ? Biliyorum bir EA cı olarak 120 sorudan 60 net civarı yapmak iyi değil aslında kötü de değil ama şuan için elden gelen bu kadar.
Ygs mi daha zor, yoksa Pmyo'un kendi içerisinde yaptığı yazılı sınav mı ?
Tecrübeler konuşsun lütfen..

275 ham puan yeterli oluyor PMYO için. Onun dışında mülakatlar var bedensel yeterlilik var. Bunlar kolay değildir.

Anladım, 2014 te AstMyo için Ankara'ya mülakatlara gitmiştim, her şeyi geçip okulun kontejanına takıldım, bunun sebebi de o yıl hiç çalışmamıştım Ygs ye. Sanırım daha önceki mülakat tecrübem bana bir nebze yardımcı olur inş o aşamaya gelirsem Pmyo için.

Mülakat ve spor testinden sonra kendi yaptıkları sınav var. Deneme sınavlarına çok fazla güvenme. Sen daha fazla çalış. Daha yüksek puan almak daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı