32 Bit sistem için Window Manager önerisi

Metro1234

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp g6 ProBook
Samsung Galaxy J7 Prime
Eski laptopuma antiX kurdum ve ice WM ile geliyor aslında çok kötü değil ama neden daha iyi olmasın dedim. Benim denediklerimin bazıları çalışmadı bazıları ise garip geldi. Ben de size danışayım dedim ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski laptopuma antiX kurdum ve ice WM ile geliyor aslında çok kötü değil ama neden daha iyi olmasın dedim. Benim denediklerimin bazıları çalışmadı bazıları ise garip geldi. Ben de size danışayım dedim ne önerirsiniz?

Fluxbox'a bakabilirsin. Onun haricinde tilingwm kullanırım dersen i3WM'e bakabilirsin.

Fluxbox'a bakabilirsin. Onun haricinde tilingwm kullanırım dersen i3WM'e bakabilirsin.
aslında antiX içinde zaten Fluxbox var antiX içinde üç wm ile geliyo ice wm jwm ve fluxbox ama aralarından en iyisi ice wm ama daha iyisi var mı diye konu açtım. Yanlış hatırlamıyosam i3 çalışmadı tilingwm e bakacağım.

Aslında antiX içinde zaten Fluxbox var antiX içinde üç WM ile geliyor ice WM jwm ve fluxbox ama aralarından en iyisi ice WM ama daha iyisi var mı diye konu açtım. Yanlış hatırlamıyorsam i3 çalışmadı tilingwm e bakacağım.

Tilingwm bir WM değil. WM türü hocam. i3WM gibi WM'lere tilingwm denir.

Tilingwm bir WM değil. WM türü hocam. i3WM gibi WM'lere tilingwm denir.
Tamam teşekürler aslında bir yerde görmüştüm ama unutmuşum. Aslında awesome çalışmıştı ama baya garip gözüküyordu ve biraz üşendim ayarlamaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı