3300 TL'ye kadar F/P oyuncu koltuğu önerisi

Suits

Centipat
Daha fazla  
En fazla 3300'e kadar çıkabilirim daha fazlası olmaz önerrebileceğiniz F/P ürünleri varsa yazar mısınız? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabileceğiniz seçenekler şunlardır;

Önerim ise şu;

IKEA'dan markus alıp ciddi anlamda rahatına bakıyorsun hocam. Ben çalışma koltuğu arayışındaydım ama rahat olduklarını dişündüğüm için oyuncu koltukları da aklımı çelmiyordu değil. Özellikle gerek görsellerdeki boyutlarının görünümü gereken kaliteli görünmeleri ve gerek etli olmalarından dolayı aklımı en çok çelen iki model Razer enki X ve HP Omen citadeldi. Bulunduğum şehirdeki IKEA'da sadece markusu deneyebildim, jarfvjalleti zaten biliyorum. Oradan çıkıp öylesine MediaMarkt'a da bakayım derken HP Omen citadeli teşhir olarak gördüm. İlk olarak kesinlikle fotoğraflardaki gibi büyük değil aksine küçük geldi bana ve açık konuşmak gerekirse(belki de markustan sonra denediğim için) hiç ama biç rahat değildi ve açık ara markustan sonra malzeme kalitesi de çok kötüydü, aklımdaki soru işareti tamamen yok oldu ve hemen IKEA'ya geri gidip gruppspel siparişi verdim. Açıp HP Omen citadelin yorumlarını okursaniz herkesin övdüğüni görürsünüz. Kesinlikle bir IKEA mağazasına gidin ve markus, jarfvjallet, matchspel, gruppspell modellerini deneyin, oyuncu koltuklarının bir tık parasını hak etmediklerini düşünmeye başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı