345 TYT matematik kaç ayda biter?

Hocam kolay konuda var, TYT de 1 haftadan fazla sürende bu senin temeline vs bağlı ve sürede kendini zora sokma, konuların mantığını anlamaya bak.

Karakök sıfır temellendirme kitabını bitirdim şimdi 345'e başlayacağım yapacağım konuyu YouTube'dan dinleyeceğim sonra soru çözeceğim kitaptan.

Aynı kitaba ben de 29'unda başladım. Ben video izlemeden direkt kitabı çözmeye başlayarak şimdiden %20'sini falan çözmüşümdür diye tahmin ediyorum. Günde 2-3 saat ayırarak 1-1,5 ayda biter diye tahmin ediyorum. Mantık, Kümeler-Kartezyen Çarpım ve Fonksiyonlar bölümlerini çözmeyeceğim.

Aynı kitaba ben de 29'unda başladım. Ben video izlemeden direkt kitabı çözmeye başlayarak şimdiden %20'sini falan çözmüşümdür diye tahmin ediyorum. Günde 2-3 saat ayırarak 1-1, 5 ayda biter diye tahmin ediyorum. Mantık, kümeler-kartezyen çarpım ve fonksiyonlar bölümlerini çözmeyeceğim.

O kadar da acele etmeyeceğim ben kanka videoları izleyeyim tam otursun öyle ilerleyeceğim ben Max 3-3, 5 aya TYT bitirip denemelere başlamayı düşünüyorum.

Aynı kitaba ben de 29'unda başladım. Ben video izlemeden direkt kitabı çözmeye başlayarak şimdiden %20'sini falan çözmüşümdür diye tahmin ediyorum. Günde 2-3 saat ayırarak 1-1, 5 ayda biter diye tahmin ediyorum. Mantık, kümeler-kartezyen çarpım ve fonksiyonlar bölümlerini çözmeyeceğim.

Kanka şu an kaçıncı sayfadasın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı