35.000 TL hazır sistem önerisi

oguzhansahim

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

35bin TL bütçe ile hazır sistem arayışım vardır.

Benim için olmazsa olmaz parçaları yüksek hızlara sahip 1 TB SSD ve 2x16 DDR5 RAM olmasıdır.

Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.

SSD ve RAM için kaliteli parçalar istediğinizden bu sistemi önermeyeceğim.
GAMING-DUAL7800XT / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual Radeon RX 7800 XT OC 16GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar
Şunu öneririm, görseldeki gibi yapın. Üsttekine vereceğiniz parayı hak etmiyor özelleştirmeleriyle birlikte. Gaming.gen'in özelleştirmeleri gereksiz pahalı genelde.

1714398542069.png

RAM iyidir ek takarsınız SSD biraz bütçeyi değerek değişebilirsiniz kesinlikle fazlasıyla değer
4060 Ti'dan çok daha iyidir
RAM iyi falan değil nereye iyi? Sadece sorun çıkartmaz. 5200MHz CL40 RAM iyi mi oluyor bu bütçede? Şaka mısınız hocam. O zaman bende biraz bütçe artırıp attığım sistemi alın diye diye her parçaya kaliteli diyim direkt 7800XT'li sistem önereyim.

RAM iyi falan değil nereye iyi? Sadece sorun çıkartmaz. 5200MHz CL40 RAM iyi mi oluyor bu bütçede? Şaka mısınız hocam. O zaman bende biraz bütçe artırıp attığım sistemi alın diye diye her parçaya kaliteli diyim direkt 7800XT'li sistem önereyim.
ramler kötü değil gayet iş görür 1 tane ram için 4070 yerine 4060ti alınmaz

Arkadaş bütçe artırırım derse bile sizin sistem iyi değilki. 7800XT ile 4070 farklarına bir bak istersen.

Kendim alacak olsam bende aynı şeyi yaparım ama arkadaşın amacı farklı belki? Bilip bilmeden neden illa zorluyorsunuz ki?

Ne zorlaması bana ne ben önerimi yaparım ona kalmış. 7800XT de alınır, 4070 de ama 4060 Ti RAM SSD için alınmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı