35.000 TL laptop önerisi

Bütçe
35000

tanton8

Zeptopat
Daha fazla  
Selam, yakın süreçte MediaMarkt veya Vatan Bilgisayar'dan laptop almayı düşünüyorum ve 2 model arasında kaldım. Hepsiburada, Trendyol gibi yerlere pek güvenemediğim için MediaMarkt'ı tercih ettim. Bu iki model arasından hangisini öneririrsiniz? Oyun performansları aşağı yukarı aynı gibi durduğu için malzeme kalitesi, ekran, yükseltilebilirlik (RAM ve SSD), soğutma ve uzun yıllar kullanılabilirlik açısından hangisini önerirsiniz? Port sayıları benim için önemsiz.

TUF modellerinde ısınıyor diyenler var ama doğru mu bilmiyorum. Omen modelinde 2. SSD slotu var mı yok mu onun hakkında da bir bilgi bulamadım bu kısmı özellikle önemli benim için. Genel olarak hangi model alınmalı ve hangi sebeplerden alınmalı? Bu ikisi haricinde başka bir model önermezseniz sevinirim. Sadece bu iki yazdığım model arasından seçim yapacağım.

Son düzenleme:
Selam, yakın süreçte MediaMarkt veya Vatan Bilgisayar'dan laptop almayı düşünüyorum ve 2 model arasında kaldım. Hepsiburada, Trendyol gibi yerlere pek güvenemediğim için MediaMarkt'ı tercih ettim. Bu iki model arasından hangisini öneririrsiniz? Oyun performansları aşağı yukarı aynı gibi durduğu için malzeme kalitesi, ekran, yükseltilebilirlik (RAM ve SSD), soğutma ve uzun yıllar kullanılabilirlik açısından hangisini önerirsiniz? Port sayıları benim için önemsiz.

TUF modellerinde ısınıyor diyenler var ama doğru mu bilmiyorum. Omen modelinde 2. SSD slotu var mı yok mu onun hakkında da bir bilgi bulamadım bu kısmı özellikle önemli benim için. Genel olarak hangi model alınmalı ve hangi sebeplerden alınmalı? Bu ikisi haricinde başka bir model önermezseniz sevinirim. Sadece bu iki yazdığım model arasından seçim yapacağım.
Bütçe maksimum kaç olur?

Açıklamada belirttiğim gibi alırsam mediamarkt, teknosa veya vatandan alacağım. Bu tarz yerlerdeki satıcılara güvenmiyorum ve bu konuda görüşüm değişmeyecek. Ona göre önerebilir misin lütfen ?
Ayrıca nitro 5 modellerinde 250 nit ve yaklaşık %50 sRGB olduğu için tercih etmiyorum.

Açıklamada belirttiğim gibi alırsam MediaMarkt, Teknosa veya vatandan alacağım. Bu tarz yerlerdeki satıcılara güvenmiyorum. Ona göre önerebilir misin lütfen.

Teknosa'da hocam zaten. Ürüne git dediğinizde sizi Teknosa'ya yönlendirecek. Vatan pahalı olur maalesef. Diğerlerinede bakayım ona göre haber vereyim hocam.

Teknosa'da hocam zaten. Ürüne git dediğinizde sizi Teknosa'ya yönlendirecek. Vatan pahalı olur maalesef. Diğerlerinede bakayım ona göre haber vereyim hocam.
Hocam teknosa dediğim satıcının kendisi teknosa olursa sevinirim. Teknosa üzerinde farklı satıcılarda artık ürün sattığı için trendyol/hepsiburadaya döndü.

Hocam maalesef sitelerinde baktığım zaman güzel bir laptop yok. Hep kazık. Mağazaya gittiğinizde bakının bide. Buraya sorun, mesaj atın ya da konu açın.

Birde bir sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum. Bozuk geldiyse iade edersiniz.

Hocam maalesef sitelerinde baktığım zaman güzel bir laptop yok. Hep kazık. Mağazaya gittiğinizde bakının bir de. Buraya sorun, mesaj atın ya da konu açın.

Bir de bir sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum. Bozuk geldiyse iade edersiniz.

Ben de baktığımda bütçeme en yakın ve güzel duran bu iki model çıktı. TUF 32.7k vatan kart ile, Omen de MediaMarkt kuponumu kullanırsam 33.5k falan oluyor yaklaşık. Victus ve Lenovo'nun da paneli kötü, zaten Casper ve Monster alınmaz. Bugün mağazalara gittim ve internetten farklı olarak bir indirim yoktu ve eskisi gibi sürekli alışveriş yapan müşterilere indirim yapmıyorlar artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı