35.000 TL'ye 70 inç TV önerisi

ferhatto5555

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar TV olarak 50P635 kullanıyorum, memnun kalmadım. Ekranı hem küçük geliyor hem de görüntü kalitesi beni memnun etmiyor. Bu yüzden 70 inç QLED teknolojisi olan bir TV istiyorum.

IPS panel olursa mükemmel olur Netflix türü uygulamalar da film için alacağım o yüzden görüntü kalitesi önemli.
Birkaç model buldum ama sormak istiyorum bu modeller dışında olur.

Vestel 70Q9700TT.
Vestel 70u9600.
Samsung CU8000 75"

Bütçe 35k.

Arkadaşlar TV olarak 50P635 kullanıyorum, memnun kalmadım. Ekranı hem küçük geliyor hem de görüntü kalitesi beni memnun etmiyor. Bu yüzden 70 inç QLED teknolojisi olan bir TV istiyorum.

IPS panel olursa mükemmel olur Netflix türü uygulamalar da film için alacağım o yüzden görüntü kalitesi önemli.

Vestel 70Q9700TT.
Vestel 70u9600.
Samsung CU8000 75"

Bütçe 35k.
Dostum bence Android tv alman daha iyi olur.

Vestel 70Q9700TT.
Vestel 70u9600.
Samsung CU8000 75"

Bütçe 35k.
Vestel U serisi yerine Q serisi alman iyi olur çünkü QLED istiyorsun hatta 2 model önerebilirim, QA9700 Q9700. İnceleme yazımı da okuyabilirsiniz.

Vestel 70Q9700TT.
Vestel 70u9600.
Samsung CU8000 75"

Bütçe 35k.

Arada ciddi fiyat farkı var, Samsung Vestel'e göre önceleri çok daha iyi işler yaptı ve yapıyorda ama Vestelin QLED serileri de küçümsenemez. Maddi imkanlarınız yetiyorsa Samsung yetmiyorsa Vestel bu şekilde değerlendirin.

Arada ciddi fiyat farkı var, Samsung Vestel'e göre önceleri çok daha iyi işler yaptı ve yapıyorda ama Vestelin QLED serileri de küçümsenemez. Maddi imkanlarınız yetiyorsa Samsung yetmiyorsa Vestel bu şekilde değerlendirin.
THY çalışanı olduğum için 75CU8000 modeli 35 bin TL geliyor. Görüntü kalitesi olarak hangisi daha iyidir acaba

35.000 TL olarak alabiliyorsanız Samsung'u tercih edin derim ben. Samsung'un paneli daha kalitelidir çünkü. Vestel QLED renk kalitesi daha iyidir ama Samsung söz konusu ise TV'de ben Samsung derdim.

35.000 TL olarak alabiliyorsanız Samsung'u tercih edin derim ben. Samsung'un paneli daha kalitelidir çünkü. Vestel QLED renk kalitesi daha iyidir ama Samsung söz konusu ise TV'de ben Samsung derdim.

Şöyle bir şey de sormak istiyorum. Evde iki televizyonum var bilgisayar için de bir televizyon almıştım onu da salonda kullanıyorum ve çok bilgisayar kullanmadığım için o TV çok açmıyorum ama onun özellikleri güzel Samsung 55Q70B modeli ve onun ekran görüntüsü çok hoşuma gidiyor. Ama aktif olarak oturma odasında oturuyoruz ve TCL635 modelini kullanıyoruz ve ekranı küçük geliyor o yüzden 75 inç istiyorum. Şimdi şunu soracağım zaten QLED bir televizyonum var o yüzden QLED falan özellikli bir televizyon almama gerek var mı mesela şimdi sayfaya bakıyorum Samsung 65Q67C modeli de 35 bin TL fiyatlarına geliyor görüntüsünün ama ekran CU8000 de 75 iken 65 ekrana düşmüş oluyoruz sence gerek var mı?

Geri
Yukarı