35.000 TL'ye minimum 144 Hz monitör dahil sistem önerisi

Bütçe
35000
Var: Shark 7A-RTX SUPER - Game Garaj
SSD ve anakarttan kısmanız gerekecek ama.
Hmm bu benim bütçemi çok aşıyor. Ben öncekinden devam

RX 7800 XT 4070'ten biraz daha güçlü bir kart. 4060 Ti ile karşılaştırmaya gerek yok. 2K için kesinlikle daha iyi bir seçim. Gelip sana "Nvidia DLSS ve FG destekliyor" diyecekler ama sen zaten o performansı kartın kas gücü ile alıyorsun.
Tekrar merhaba hocam bugün bu konu hakkında bir kaç kişiyle konuştum ve mantıklı geldi. Neden nvidia almıyorsun ileride yapay zekası sayesinde çok daha iyi şeylerden yararlanabileceksin dediler sizce mantıklı mı?

Son düzenleme:
Tekrar merhaba hocam bugün bu konu hakkında bir kaç kişiyle konuştum ve mantıklı geldi. Neden nvidia almıyorsun ileride yapay zekası sayesinde çok daha iyi şeylerden yararlanabileceksin dediler sizce mantıklı mı?
RX 7800 XT'nin fiyatına göre verdiği performans çok iyi. Ve RTX 4070 almak pek mantıklı değil, ben RTX 4070 kullanıyorum ve keşke 4070S alsaydım diyorum. 7800 XT'nin performansı da oldukça güzel. F/P güçlü bir kart. FG ve RT gibi özelliklerden yararlanmak istiyorsan Nvidia alabilirsin tabii ki.

RX 7800 XT'nin fiyatına göre verdiği performans çok iyi. Ve RTX 4070 almak pek mantıklı değil, ben RTX 4070 kullanıyorum ve keşke 4070S alsaydım diyorum. 7800 XT'nin performansı da oldukça güzel. F/P güçlü bir kart. FG ve RT gibi özelliklerden yararlanmak istiyorsan Nvidia alabilirsin tabii ki.
Anladım ancak çok kötü bir şey oldu. Sistemin fiyatı 5k zamlandı sebepsizce. O kadar saçma ki. Bu fiyat bandında ne alabilirim başka öneriniz var mı 35k maksimumu bütçe

Yeni konular

Geri
Yukarı