35.000TL laptop önerisi

Bütçe
35000
Hayır kullanmadım, incelemeleri, özellikleri, kullanıcı yorumlarını inceledim.
Kasa ve panel olarak üst seviye bir cihaz değil ama 4060 farkı bence bu bütçede 4050 almak yerine mantıklı tercih yapıyor. İşlemci de alternatif LQQ'deki 12450H'dan iyi.
@Bruz kullanıyordu yanlış hatırlamıyor isem kullanıcıya soracağınız soruları ona sorabilirsiniz.

Yani bence gidip bir teknoloji mağazasında incelemeniz daha iyi olur ekranı.
Hocam bundan önce ikş hafta Acer Nitro 16 AN16-41 kullandım mavi ekran hatası veriyordu iade ettim. Sizce onla kıyasla çok fark var mı?

Bide victus için yorumunuz nedir?

Hocam bundan önce ikş hafta Acer Nitro 16 AN16-41 kullandım mavi ekran hatası veriyordu iade ettim. Sizce onla kıyasla çok fark var mı?

Bide victus için yorumunuz nedir?
Yani ne konuda fark var mı? 4050 Nitro 16 ise kasa ve panel olarak Victus düşük ama donanım iyidir.

Victus için yorumumu yaptım.Kasa ve panel olarak üst seviye bir cihaz değil ama 4060 farkı bence bu bütçede 4050 almak yerine mantıklı tercih yapıyor.

Acer'da ne gibi sorunlarla karşılaştınız?

Benim değil konular gördüm FPS ani düşüşü çok ısınma tarzı farklı forumlarda buralarda.

Ekran kartı kaç watt hocam.

Tam hatırlamıyorum ama 100'den fazla 120W diye hatırlıyorum yani fazlasıyl yeterli zaten Victus'taki limit işlemcide var oda benim attığım PC için pek bir işe yaramıyor.

Benim değil konular gördüm FPS ani düşüşü çok ısınma tarzı farklı forumlarda buralarda.

Tam hatırlamıyorum ama 100'den fazla 120W diye hatırlıyorum yani fazlasıyl yeterli zaten Victus'taki limit işlemcide var oda benim attığım PC için pek bir işe yaramıyor.
Limit işlemci nasıl oluyor hocam ve neden işe yaramıyor?

Bende gördüm fakat çok belirsiz. Birileri çok ısınıyor diyor. Başkasına dediğimde gülüyor ne alaka diye.

@Xevanior @bilmemem @revivality
Hocam sizin düşünceleriniz nedir?

@Bruz
Hocam hp victus 16 rtx 4060 modelini kullanıyormuşsunuz yorumunuz nedir?

Cihaz güzel ama ben 33k civarına 4050 artık alınmamalı diye düşünüyorum.
Panelden feragat etmeyi kabul ederseniz 4060 daha mantıklı.

Hocam biraz araştırma yaptım hp victus modellerinin hiçbirinde ikinci ssd slotu yok. Elimde ikinci bir ssd kaldı. Eğer arttırmak istersem iki ssd elimde kalacak. Ssd arttırımı yapılan bu ayarda bi model var mı?

Son düzenleme:
@Xevanior @bilmemem @revivality
Hocam sizin düşünceleriniz nedir?

@Bruz
Hocam hp victus 16 rtx 4060 modelini kullanıyormuşsunuz yorumunuz nedir?

Hocam biraz araştırma yaptım hp victus modellerinin hiçbirinde ikinci ssd slotu yok. Elimde ikinci bir ssd kaldı. Eğer arttırmak istersem iki ssd elimde kalacak. Ssd arttırımı yapılan bu ayarda bi model var mı?

Hepsiburada da 35k. 2 slot var diye biliyorum. Ama doğrulatmayı unutmayın. Keşke Hepsiburada'dan almak zorunda olmasanız bu fiyata 12650H Nitro 5 var :/

Hepsiburada da 35k. 2 slot var diye biliyorum. Ama doğrulatmayı unutmayın. Keşke Hepsiburada'dan almak zorunda olmasanız bu fiyata 12650H Nitro 5 var :/
Zorunluluk değilde hocam orda 12 taksit avantajın var yoksa zaten baştan bu fiyata çıkamazdım.

Şu an ilk attığım Acer Nitro 5'i almayı bile düşünüyorum. Visa indirimi ile 30 civarına denk geliyor ya da alternatif Nitro 16. En azından sağlam herkesin önerdiği modeller ssd boşa gitmemiş gibi olur.

@Senyör Kesada hocam sanırım şu ilk attığınız iki modelden birinin indirime girmesini bekleyeceğim. 4060 model acer olanlar. Girmezse 4050 olan acer nitroyu almayı düşünüyorum. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Zorunluluk değilde hocam orda 12 taksit avantajın var yoksa zaten baştan bu fiyata çıkamazdım.

Şu an ilk attığım Acer Nitro 5'i almayı bile düşünüyorum. Visa indirimi ile 30 civarına denk geliyor ya da alternatif Nitro 16. En azından sağlam herkesin önerdiği modeller ssd boşa gitmemiş gibi olur.

@Senyör Kesada hocam sanırım şu ilk attığınız iki modelden birinin indirime girmesini bekleyeceğim. 4060 model acer olanlar. Girmezse 4050 olan acer nitroyu almayı düşünüyorum. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Visa kart'a özel indirimli laptopları aşağıda bırakıyorum:

Yeni konular

Geri
Yukarı