35.000TL'ye kadar sistem önerisi

Peki bu fiyata en iyi ne alabilirim AMD ekran kartlı bir sistem tercihim değil attığınız sistem AMD ekran kartlı.

Nasıldır
Hocam neden kaliteyi dusuruyorsunuz ki? AMD istememe sebebiniz nedir aciklarmisiniz.

Ayrıca AMD asla almayacağım demelisiniz AMD istemiyorsanız bizde boşuna uğraşmamis oluruz. Neden AMD istemiyorsunuz?

NVIDIA DLSS sistemi hoşuma gidiyor ve AMD kartların daha sorunlu olduğunu okumuştum.
Hayir onlar eskide kaldı. RX500 ve 5000 serisi WattMan hatalari abartila abartila anlatildigi icin oyle saniliyor ama denildigi kadarda degil. Internette okuduğunuz herseye de güvenmeyin lütfen. İnsanlar işbirliği alıp inceleme yapıyor bizim milletimizde onun güvenilirliğini sorgulamadan inanıyor maalesef. Ayrıca FSR'da kendini geliştiriyor AMD, ve DLSS ile pek bir farkı kalmadı. Eğer tek sebebi buysa attığım sistemi secmemeniz için bir sebep yok.

@grrpaow Hocam siz neden hala dandik sistemlere bakıyorsunuz anlamış değilim. Konu açtınız cevapladık niye başka başka sistemlere yöneliyorsunuz?

Son düzenleme:
Hayir onlar eskide kaldı. RX500 ve 5000 serisi WattMan hatalari abartila abartila anlatildigi icin oyle saniliyor ama denildigi kadar da degil. Internette okuduğunuz her şeye de güvenmeyin lütfen. İnsanlar iş birliği alıp inceleme yapıyor bizim milletimizde onun güvenilirliğini sorgulamadan inanıyor maalesef. Ayrıca FSR'da kendini geliştiriyor AMD, ve DLSS ile pek bir farkı kalmadı. Eğer tek sebebi buysa attığım sistemi secmemeniz için bir sebep yok.

@grrpaow hocam siz neden hala dandik sistemlere bakıyorsunuz anlamış değilim. Konu açtınız cevapladık niye başka başka sistemlere yöneliyorsunuz?

Hocam karşıma gelen sistemlere bakıyorum konu açıyorum belki başkalarına yardımcı olurum diye.

Daha ucuza daha iyisi var. Tabii bundan da ucuzu veya pahalısı yapılabilir bütçe en fazla kaç olur?

Eki Görüntüle 2179199

Bu sistemi şimdi fark ettim gözümden kaçmış bütçem diğer attığınız sisteme yetmeyecek gibi duruyor bu daha ekonomik olur.

Bu sistemi şimdi fark ettim gözümden kaçmış bütçem diğer attığınız sisteme yetmeyecek gibi duruyor bu daha ekonomik olur.

Hocam illaki NVIDIA ekran kartı dıyorsan o bütçeye neden 4060 Ti alıyorsun? Mıs gibi 4070 sistem alabilirsin.

Soğutucu olarak,

Hocam illaki NVIDIA ekran kartı dıyorsan o bütçeye neden 4060 Ti alıyorsun? Mıs gibi 4070 sistem alabilirsin.

Soğutucu olarak,

Tek fark ekran kartı ve RAM galiba olabilir diğerlerinin yorumları ne olur acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı