35 bin TL hem iş hem oyun için laptop önerisi

Bütçe
35.000

evvalnurztrk

Yoctopat
Merhaba,

Yakın zamanda özel bir okulda öğretmen olarak işe başlayacağım. Başlayacağım okulun dosya işleri çok fazla olduğu için hem o işimi görecek hem de Sims gibi oyunlar oynamama müsaade edecek bir laptop arıyorum. Aynı zamanda ince ve hafif olması da benim için önemli. Bütçe konusunda max 35k verebilirim, ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haziran'ı bekleyin karne indirimleri vs olacaktır.

Haziran'ı bekleyin karne indirimleri vs olacaktır.

Her ne kadar islemcisi guclu olsa da bu fiyata 4050 yakismaz.

https://www.akakce.com/laptop-noteb...-ssd-16-1-inc-fhd-144hz-fiyati,365774933.html diger oyuncu laptoplarina nazaran daha sade ve hafif oldugu icin Victus oneririm. Ustteki cihazdan sadece coklu cekirdekte fark yiyor, onun harici tum ozellikleri daha iyi ve daha ucuz.

Her ne kadar islemcisi guclu olsa da bu fiyata 4050 yakismaz.

https://www.akakce.com/laptop-noteb...-ssd-16-1-inc-fhd-144hz-fiyati,365774933.html diger oyuncu laptoplarina nazaran daha sade ve hafif oldugu icin Victus oneririm. Ustteki cihazdan sadece coklu cekirdekte fark yiyor, onun harici tum ozellikleri daha iyi ve daha ucuz.

Panel farkı da var iki cihaz arasında. 14500 olanda %100sRGB var. Arkadaşın kullanım amacı %90 iş odaklı olacağından panel önemli diye düşünüyorum. Ek olarak aralarında ki CPU performans farkı oldukça yüksek. 4050 yerine 60 daha iyidir tabii ama diğer etkenler bana göre daha baskın çıkıyor bu kullanım amacına göre.

Panel farkı da var iki cihaz arasında. 14500 olanda %100sRGB var. Arkadaşın kullanım amacı %90 iş odaklı olacağından panel önemli diye düşünüyorum. Ek olarak aralarında ki CPU performans farkı oldukça yüksek. 4050 yerine 60 daha iyidir tabii ama diğer etkenler bana göre daha baskın çıkıyor bu kullanım amacına göre.

Sadece Sims oynayacaksa haklisiniz, bu arada cihaz 35kya dusmus. Bir de az once @Artoria Pendragon hocamin diger forumda paylastigi HP Victus 16-R1073NT 9J274EA Intel Core i5 14500HX 16.1 cihaz da bayağı guzel gozukuyor. Belki indirime girer ya da hocam biraz butceyi çıkarıp almak isteyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı