35 bin TL'ye TV önerisi

Osman15

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yardımınıza ihtiyacım var. TV almayı düşünüyorum. Uzun zamandır araştırıyorum ve araştırmalarım sonucu aşağıdaki TV'ler arasında kararsız kaldım. Yardımcı olur musunuz? Normal TV olarak kullanacağım. PC vs. bağlamayacağım. Tek isteğim aldığım TV görüntü olarak kaliteli olsun, yazılım olarak bana sorun yaşatmasın, uzun yıllarca kullanabileceğim bir TV olsun. Bütçem maksimum 35 bin TL. Bu bütçeye aşağıdaki TV'lerden hangisini önerirsiniz ya da bu bütçeye şu TV al dediğiniz önerdiğiniz bir TV var mıdır? Şimdiden herkese teşekkür ederim.

• TCL 55C745 Ultra HD.
  • Philips 55PUS8808 Ultra HD.
  • Vestel 65QA9700 Ultra HD.
  • LG 55QNED816re Ultra HD.

Arkadaşlar merhaba. Yardımınıza ihtiyacım var. TV almayı düşünüyorum. Uzun zamandır araştırıyorum ve araştırmalarım sonucu aşağıdaki TV'ler arasında kararsız kaldım. Yardımcı olur musunuz? Normal TV olarak kullanacağım. PC vs. bağlamayacağım. Tek isteğim aldığım TV görüntü olarak kaliteli olsun, yazılım olarak bana sorun yaşatmasın, uzun yıllarca kullanabileceğim bir TV olsun. Bütçem maksimum 35 bin TL. Bu bütçeye aşağıdaki TV'lerden hangisini önerirsiniz ya da bu bütçeye şu TV al dediğiniz önerdiğiniz bir TV var mıdır? Şimdiden herkese teşekkür ederim.

• TCL 55C745 Ultra HD.
  • Philips 55PUS8808 Ultra HD.
  • Vestel 65QA9700 Ultra HD.
  • LG 55QNED816re Ultra HD.

Philips televizyonlar böcekleniyor diyorlar.

LG, TV konusunda çok başarılı bir marka şaşma derim. Aşağıda bırakacağım televizyonu da akrabalarım kullanıyor aşırı memnunlar.

Kendi televizyonumun modelini hatırlamıyorum fakat markası Samsung, 4 yıldır kullanıyorum, hala ilk günkü gibi. Arkadaşlarımın Vestel, LG ve Philips marka televizyonlar var, onlar da benim gibi uzun yıldır kullanıyorlar fakat nedense ben saydığım 3 markanın zaman geçtikçe görüntü kalitesinin düştüğünü ve işletim sisteminin donmaya başladığını fark ettim. Arkadaşlarım da fark etmiş olacaklar ki bir dahaki televizyonlarında Samsung'u tercih edeceklerini belirttiler, bir de Samsung'ları araştırmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı