350-450 TL fiyat aralığında ekran kartı önerisi

ahmet0715

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhabalar,
Ben sistemime upgrade yapmayı düşünüyorum.
Aşağıdaki ekran kartları hakkındaki yorumlarınız nelerdir ?
Hangisini tercih etmeliyim ?
Başka öneriniz var mıdır ?

Nvidia:

AMD:

Dikkatimi çeken ekran kartları bunlar.
Not: Sistemde diğer bileşenler yeterlidir. PSU 600W.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki neden tavsiye etmiyorsunuz ? Sapphire'in R9 270 Dual-X'ini mi tavsiye etmiyorsunuz yani?

GTX750Ti ekran kartı 128bit. Peki bu bit değerinin yüksek olması veya düşük olması hangi konularda etkili oluyor? Yani 128bit olmasının bana ne gibi bir zararı olabilir?

Asus öneririm. Şimdi bazı arkadaşlar gelip yok ısı boruları yanlış falan diyecekler kesinlikle yanlış bilgidir. Öyle bir şey yok. Alabiliyorsan Asus almalısın. Ya da PowerColor markasına bakabilirsiniz. Ama benim tercihim Asus'tan yana.

onur54 Neden tavsiye etmiyorsunuz Sapphire? Bende R7 265 Dual x kullanıyorum. Max 70 dereceyi gördü, Oyunlarda 60-65 derece, boşta 30-35 derece

Hocam aslına bakarsanız bütçeyi Asus R9 270x için genişletebilirim. (Belki.) Ancak ekran kartına o kadar para verip (benim için 550 TL civarı düşük fiyat değil açıkçası) pişman olur muyum korkusu var.

Yüksek ses sizi rahatsız etmezse Dual-X R9 270X alın. En yüksek performansı o verecektir. Önermem ancak ses sorun olursa R9 270 modellerine de bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı