350₺ bandında fare önerisi

melihhv

Hectopat
Selam başlıkta da gördüğünüz gibi o fiyatlara fare önerebilir misiniz? En fazla 400₺ verebilirim. Ellerim biraz büyük.

Rival 3 düşünüyorum ne dersiniz?

GM08 alınmaz hocam, Rival 3 bakılabilir elleriniz küçük değilse. Tutuş şekliniz ne?

Selam başlıkta da gördüğünüz gibi o fiyatlara fare önerebilir misiniz? En fazla 400₺ verebilirim. Ellerim biraz büyük.

Steelseries'in mouse'ları iyi değil malesef. Razer'ın ürünleri daha performanslı.

Nasıl tutuyorsun mouse'u ? Bu şekide tutyorsan, mouse'u tam kavrıyorsan büyük eller için uyumlu değil viper mini. DeathAdder V2 Mini de aynı şekilde hepsi için.

Screenshot_1.jpg

Pençe şeklinde tutyorsan da uyumlu değil.

Screenshot_2.jpg

Tutarken arada biraz boşluk bırakıyorsan, geriden tutyorsan uyumlu.

Screenshot_3.jpg

Steelseries'in mouse'ları iyi değil malesef. Razer'ın ürünleri daha performanslı.

Nasıl tutuyorsun mouse'u ? Bu şekide tutyorsan, mouse'u tam kavrıyorsan büyük eller için uyumlu değil viper mini. DeathAdder V2 Mini de aynı şekilde hepsi için.

Eki Görüntüle 1571062

Eki Görüntüle 1571064

Eki Görüntüle 1571065
Sondaki gibi biraz boşluk bırakarak tutuyorum.

Eki Görüntüle 1571062

Eki Görüntüle 1571064

Eki Görüntüle 1571065
Yukarıda önerilenlere ne diyorsunuz hocam; Asus tuf, MSI GM08, Logi G300s...

Selamlar, ekte görselini gördüğünüz MSI mouse 169 TL. Önerir misiniz, alınır mı?

Not: İndirimin 4 saati kaldı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221121_195715.jpg
    Screenshot_20221121_195715.jpg
    108,5 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

Geri
Yukarı