3500 - 4000 TL arası laptop önerisi

Ölüler Görür

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elektrik elektronik mühendisi için AutoCAD, solid programlarını rahat ve güzel yapmak için 3500 - 4000 TL arası bir laptop önerebilir misiniz?

Hocam bütçeyi biraz daha zorlamanız lazım minimum TUF serisi ya da HP Gaming Laptop ile tam istediğin performansı alırsın. En kötü 1920x1080 ekran çözünürlüğne ve 8 GB Ram'e sahip olmalı alacağın cihaz.

Oyun için değil hocam sadece program senin demek istediğin yani ekran kartı RAM'i işlemcisi görüntüsü iyi olsun daha iyi performans al demek galiba sağ ol düşüncen için doğru da demişsin fakat hiç önereceğin laptop var mı bütçeyi arttır demişsinde 4000 - 4500 civarı varmı önereceğin.Beyler başkalarıda yardım edebilirmi?

Oyun için değil hocam sadece program senin demek istediğin yani ekran kartı RAM'i işlemcisi görüntüsü iyi olsun daha iyi performans al demek galiba sağ ol düşüncen için doğru da demişsin fakat hiç önereceğin laptop var mı bütçeyi arttır demişsinde 4000 - 4500 civarı var mı önereceğin. Beyler başkaları da yardım edebilir mi?

Aynen ben AutoCAD kullanacağını düşünerek tavsiyede bulundum. 8 GB RAM olan mümkünse 16 olursa daha iyi olur bir de GTX 1050(4 GB) ya da GTX 1050 Ti ekran kartlı cihazlara bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı