3500-4500 TL performanslı iPhone tavsiyesi

Yagdehub

Hectopat
Yer
TR
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
3500 TL ile 4500 TL arasında bu zamanda alınabilecek en performanslı iPhone modeli sizce nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar Yurt dışından getirilen yenilenmiş ya da ikinci el telefonlar. Bu fiyata sıfır olması mümkün değil. Yenilenmiş XR'ı ABD'den vergi indirimiyle falan 3000 TL'ye almak mümkün.
Kayıtlı demiş bir de. ABD'de XR 800 dolar + 630 TL kayıt parası

3500 TL ile 4500 TL arasında bu zamanda alınabilecek en performanslı iPhone modeli sizce nedir?

Şu an Teknosa'da bir değişim kampanyası var. Eski Iphone modelinizi götürdüğünüzde XR modelinde 875 TL + telefonunuza biçilen değer kadar indirim yapılıyor. Örneğin, iPhone 8 Plus geri alım bedeli (2.525 TL) ve iPhone XR kampanya indirimi (875 TL) toplam ile 6500 TL'den 3500 TL'ye kadar gerileyebiliyor. Bir inceleyin derim. Bende Iphone 7 var, 4780 TL gibi bir bedele denk geliyor, telefonumda sıkıntı olduğu için değiştirmeyi düşünüyorum.

@umutogut iPhone 8, 1900 TL derken? Arkadaşım geçenlerde ikinci elini 3,500 TL'ye sattı.

Sanırım 1900+875 TL olarak düşünmekte fayda var ama tabii yine sağlam bir satışın altında kalıyor.

Benim telefonumda ahize sorunu var ve bataryası artık değişmeli. 1400 TL gibi bir maliyet çıkıyor yetkili serviste. Ancak bu şartlarda alıyor Teknosa. o yüzden benim için avantaj. Arkadaşınız gibi satabilenler için ise dezavantaj olabilir.

Geçen sene Ağustos ayından yurt içi 7 plus 128 GB aldım aldığımda 4 5 aylık garantisi mevcuttu. Fiyat olarak 2900 liraya almıştım sıfır fiyatı 5.5 milyardı tavsiyem güvenilir birinden x yada 8 plus alabilirsin illa sıfır olsun diyorsan 7 plus var o fiyat aralığında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı