3500-4500 TL performanslı iPhone tavsiyesi

Geçen sene Ağustos ayından yurt içi 7 plus 128 GB aldım aldığımda 4 5 aylık garantisi mevcuttu. Fiyat olarak 2900 liraya almıştım sıfır fiyatı 5.5 milyardı tavsiyem güvenilir birinden x yada 8 plus alabilirsin illa sıfır olsun diyorsan 7 plus var o fiyat aralığında.
İphone 8 modeli ile 7 Plus modeli arasında kaldım sizce hangi telefonu almalıyım

Artık yurtdışı telefon da alamazsınız. Keşke önceden alsaydınız XR'ı çekerdiniz. Ben İphone 7 Plus alırdım. Çift kamera, daha büyük ekrandan dolayı.

İphone 8 modeli ile 7 Plus modeli arasında kaldım sizce hangi telefonu almalıyım

Tabii ki 8 almanız çok daha doğru olacaktır, ben her zaman olabilecek en günceli alma tarafındayım. 7 Plus ile sadece ekstra olarak büyük ekran ve büyük batarya sahibi olmuş olursunuz, ancak 8 ile daha iyi bir işlemci, ve 1 yıl daha fazladan yazılım desteği, bunlar benim gözümde batarya ve ekrandan çok daha değerli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı