3500₺ monitör önerisi

Bütçe
3500

DuckQuack

Femtopat
Daha fazla  
Ben yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum ve monitör için 3500₺ bütçem var. Monitör önerilerileriniz var ise benimle paylaşmanızı isterim.

Monitörde istediğim özellikler:
Minimum 165 Hz tazeleme hızı (200 Hz olursa daha iyi olur)
DisplayPort girişi.
Minimum 23 inç ekran büyüklüğü (bulabilirseniz 27 inç daha iyi olur)
Markası fark etmez.

Bütçemi maksimum 4000₺ ye çıkarabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum ve monitör için 3500₺ bütçem var. Monitör önerilerileriniz var ise benimle paylaşmanızı isterim.

DisplayPort girişi.
Markası fark etmez.

DisplayPort girişi.
Markası fark etmez.

O fiyata ancak TN Ve VA paneller var. Bütçe artarsa @CEO of SM Technology hocamın attığı monitör o fiyata en iyi tercih olur.

FPS türü oyunlar oynayacağım 144 Hz tazeleme hızı olan bir monitör almak konusunda pek emin değilim sizin düşüncelerinizi de almak isterim.

FPS oyunu ağırlıklı olarak kullanacaksanız minimum 144Hz şart. Bütçe artmıyorsa buna bakabilirsin:

FPS oyunu ağırlıklı olarak kullanacaksanız minimum 144Hz şart. Bütçe artmıyorsa buna bakabilirsin:

Teşekkür ederim şimdi bakınca @CEO of SM Technology hocamın attığı daha mantıklı geliyor çerçevesiz ekran olsun monitör büyüklüğü olsun monitörün kendi Crosshair'i var. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Sadece 300₺ fazla hocam gerginliğe gerek yok.

@Sad Frog
VA panel ama bu monitör iyi midir: Samsung Ls24ag320nuxuf Odyssey G3 24" 1ms 165hz Freesync Premium Has+pivot Gaming Monitör Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Teşekkür ederim şimdi bakınca @CEO of SM Technology hocamın attığı daha mantıklı geliyor çerçevesiz ekran olsun monitör büyüklüğü olsun monitörün kendi Crosshair'i var. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Sadece 300₺ fazla hocam gerginliğe gerek yok.

VA panel ama bu monitör iyi midir: Samsung Ls24ag320nuxuf Odyssey G3 24" 1ms 165hz Freesync Premium Has+pivot Gaming Monitör Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Hayır hocam tercih etmeyin, ghosting sorunlu ve tepki süresi yüksek. Kullanım amacınıza uygun değil. VP249QGR tercih edin.

Geri
Yukarı