3500 TL İle GTA V ve BF 4'ü Yüksek Ayarlarda Oynayabileceğim Sistem Önerisi

hiBuddle

Hectopat
Watch Dogs, Battlefield 4 ve GTA V için topladığım sistem, bütçem 3.500 TL Max.

Topladığım sistem aşağıda, önerilerinizi bekliyorum sistemi haftaya hafta sonu alacağım (garip oldu).

Vatan'dan alacağım sistemi.

t3c55.png

Watch Dogs, Battlefield 4 ve GTA V için topladığım sistem, bütçem 3.500 TL Max.

Topladığım sistem aşağıda, önerilerinizi bekliyorum sistemi haftaya hafta sonu alacağım (garip oldu).

Vatan'dan alacağım sistemi.

Çok başarılı sistem. Thermaltake kasasının içinden çıkacak olan güç kaynağının Haswell işlemcisi ile uyumlu olup olmadığını araştır sıkıntı çıkmasın.

Sistem gayet güzel görünüyor, tek önerim Corsair bir marka kasa alman daha iyi olacaktır ama sonuçta zevk meselesi. Bu arada aynı anakarttan ben de alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa olarak ne önerirsiniz? @Arduo tamamdır abi bakıyorum :)

Kasa olarak ne alırsan al ama güç kaynağı olarak Corsair (hatta 80 Plus olabilir) olanlarından seçmelisin veya diğer Haswell-onaylı güç kaynaklarından. Ancak bu şekilde kasa artı güç kaynağı almak %20 daha pahalı oluyor. Dolayısıyla, direk Corsair 300R alabilirsin. Bu arada, yukarda Commander kasadaki 700W'lık PSU da Haswell ile uyumlu olabilir emin değilim ama Corsair 600W CX modeli daha başarılı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı