3500 TL indoor basketbol ayakkabısı önerisi

enfalor

Zeptopat
Daha fazla  
30'undan sonra smaç basacağım diye yola çıktım, genellikle indoor kullanmayı düşünüyorum. Zıplama antrenmanlarında da kullanmak üzere 0-3500 bandında bir ayakkabı bakıyorum, varsa bir önerinizi alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Freak 5'in yastıklaması yeterli değil.
Cut academy bakılabilir.
Bütçe çıkarsa sky Elite ff 2 yurt dışından bulunabilir.

Freak 5'in yastiklamasini cut academyden kötü yapan ne renew ve lonarloon phlyon ve Zoom Air'dan daha zayıf bir ikili ki bence phylon ve Air smac basmak için gereken esnemeyi daha iyi verecektir.

Freak 5'in yastiklamasini cut academyden kötü yapan ne renew ve lonarloon phlyon ve Zoom Air'dan daha zayıf bir ikili ki bence phylon ve Air smac basmak için gereken esnemeyi daha iyi verecektir.
Smaç sonrası yere inişteki yastıklaması yetersiz.
Smaçör olan takım arkadaşım kullanıyordu Freak 5 ve Cut academy'yi. Yere inişte yeterli güvenliği vermiyor. Kendim de denedim ve cidden güvensizlik yaratıyor.
Ayrıca bilek desteği açısından da CUT da Freak 5 de rezalet. Güçlü bilek yapısı yoksa sıkıntılı 2 model.
Normalde çok önermemeye çalışırım ama Dame 8 Extply'ın yeni yastıklaması çok hoş. En azından bilek desteği ve yastıklama açısından çok tutarlı ve stabilitesi yüksek bir model.
Düz Dame 8 aktif olarak kullanıyorum ve sıkıntısız sıçrama yapabiliyorum ve bu sıçramalarda asla tereddüt etmiyorum.
He tabii ki bir Sky Elite FF MT 2 seviyesi değil ama en azından orta segmentte halen iş yapar bir model.
Bu arada Sportive üzerinde eğer ki ayak numaranız uygunsa Lebron NXXT Gen 4050 liraydı. Yeni aldım ve yavaş yavaş kullanmaya başladım. Sağlam bir model.

Smaç sonrası yere inişteki yastıklaması yetersiz.
Smaçör olan takım arkadaşım kullanıyordu freak 5 ve cut Academy'yi. Yere inişte yeterli güvenliği vermiyor. Kendim de denedim ve cidden güvensizlik yaratıyor.
Ayrıca bilek desteği açısından da cut da freak 5 de rezalet. Güçlü bilek yapısı yoksa sıkıntılı 2 model.
Normalde çok önermemeye çalışırım ama dame 8 Extply'ın yeni yastıklaması çok hoş. En azından bilek desteği ve yastıklama açısından çok tutarlı ve stabilitesi yüksek bir model.
Düz dame 8 aktif olarak kullanıyorum ve sıkıntısız sıçrama yapabiliyorum ve bu sıçramalarda asla tereddüt etmiyorum.
He tabii ki bir sky Elite ff mt 2 seviyesi değil ama en azından orta segmentte halen iş yapar bir model.
Bu arada sportive üzerinde eğer ki ayak numaranız uygunsa lebron nxxt gen 4050 liraydı. Yeni aldım ve yavaş yavaş kullanmaya başladım. Sağlam bir model.

Hocam zion 3'e ne diyorsunuz ben yastiklamasi yetersiz olduğu için yeni bir modelin yapıldığını duydum onu o yüzden onermedim Adidas tarafında bu bütçede çok iyi ayakkabi yok zaten dediğiniz gibi dame 8 de bounce Pro vardı galiba bende denemiştim yastiklamasi güzeldi aklıma çok da model gelmiyor açıkçası piyasa uçmuş.

Hocam zion 3'e ne diyorsunuz ben yastiklamasi yetersiz olduğu için yeni bir modelin yapıldığını duydum onu o yüzden onermedim Adidas tarafında bu bütçede çok iyi ayakkabi yok zaten dediğiniz gibi dame 8 de bounce Pro vardı galiba bende denemiştim yastiklamasi güzeldi aklıma çok da model gelmiyor açıkçası piyasa uçmuş.
Torsiyonel destek açısından muazzam ama atletik bir pivotsa aşırı yavaşlatır.
Ayrıca Zion gibi birisi için yastıklama şart olduğu için yastıklaması iyi yapılmaya çalışılmış ama sonuç 0.
Düz dame 8 e göre taban tutuşu daha iyi.
Adidas tarafında rezalet gözüken ama çok iyi olan AE1 var, bir de Trae Unlimited var.

Torsiyonel destek açısından muazzam ama atletik bir pivotsa aşırı yavaşlatır.
Ayrıca zion gibi birisi için yastıklama şart olduğu için yastıklaması iyi yapılmaya çalışılmış ama sonuç 0.
Düz dame 8'e göre taban tutuşu daha iyi.
Adidas tarafında rezalet gözüken ama çok iyi olan AE1 var, bir de trae unlimited var.

Bütçe yetseydi AE1 çok iyi olurdu bence de.

Futboldan devşirme geldiğim için bilekler sağlam ama tabi zıplama sonrası inişi yumuşatmak potansiyel diz sakatlıkları için önemli olacaktır, yaşlıyım demeyeceğim ama artık daha kolay arıza ışığı yakılıyor, dikkatli olmak gerekiyor. Fiyat direk bağlayıcı bir etmen değil ne istediğimi bilmediğim için bir fiyat aralığı yazdım kullanınca fikrim değişir diye, ama evet bu doğru tercih diyerek yönlendireceğiniz net bir model varsa alabilirim tabiki.

Futboldan devşirme geldiğim için bilekler sağlam ama tabi zıplama sonrası inişi yumuşatmak potansiyel diz sakatlıkları için önemli olacaktır, yaşlıyım demeyeceğim ama artık daha kolay arıza ışığı yakılıyor, dikkatli olmak gerekiyor. Fiyat direk bağlayıcı bir etmen değil ne istediğimi bilmediğim için bir fiyat aralığı yazdım kullanınca fikrim değişir diye, ama evet bu doğru tercih diyerek yönlendireceğiniz net bir model varsa alabilirim tabiki.
Normalde güçlü güçsüz fark etmeden Sky elite ff derdim ama fiyatı skyrocket olduğu için önermedim. Bütçesine çıkarım derseniz bambaşka bir modeldir kendisi.
Onun dışında Cut 2 nin yastıklamasındaki tüm teknolojiler muazzam. Bütçenizin üstünde çıkarım derseniz o da güzeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı