3500 TL kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
3500

IVAR

Kilopat
Daha fazla  
Belirttiğim bütçe civarında oyun ve müzik kalitesininde üzmeyeceği bir kulaklık arıyorum. HyperX veya Sennheiser markalarına daha yakınım, SteelSeries hariç her şeyi önerebilirsiniz teşekkürler.

Aradığım özellikler:

-Dip ses sorunu olmaması.
-Mikrofonu tiz olmaması.

-Ses seviyesi yüksek olması.
-Mid ve Bassların iyi olması.

HyperX Cloud II ve Flight'larda dip ses olabiliyor. Keza Logitech de öyle. Steelseries önermeyin deme sebebiniz nedir? Alpha Wireless'da yok ama bütçenizi aşıyor.

Oyun konusunda V2 Pro önerebilirim kullanıyorum memnunum. Müzik konusunda çok seçici olmadığım için o konuda kulağı daha duyarlı arkadaşlar yorum yapabilir.

Bu istediğiniz özelliklerde Corsair var fakat aşırı pahalı hocam. HyperX'lerin de mikrofonu genelde çıkarılabilir olduğundan dolayı çok cansız alıyor. Ayrıca Steelseries Arctis 5 alınabilir yine çok tercih etmem zaten önermeyin demişsin ama diğer modellere göre gayet başarılı.

HyperX Cloud II ve Flight'larda dip ses olabiliyor. Keza Logitech de öyle. Steelseries önermeyin deme sebebiniz nedir? Alpha Wireless'da yok ama bütçenizi aşıyor.
Bütçe biraz esneyebilir. SS ile pek iyi anılarım yok ve extra olarak yazılımını pek sevmiyorum.
Dip ses konusu ise aşırı derecede yoksa göz yumabilirim, asıl önem verdiğim ses yüksekliği. Cloud 2, alpha, flight bunların arasındaki farklar nedir hangisini önerirsiniz ve harici ses kartı almam gerekir mi ?
Oyun konusunda V2 Pro önerebilirim kullanıyorum memnunum. Müzik konusunda çok seçici olmadığım için o konuda kulağı daha duyarlı arkadaşlar yorum yapabilir.
Ses seviyesi ve kalitesinden memnun musunuz ?

Bütçe biraz esneyebilir. SS ile pek iyi anılarım yok ve extra olarak yazılımını pek sevmiyorum.
Dip ses konusu ise aşırı derecede yoksa göz yumabilirim, asıl önem verdiğim ses yüksekliği. Cloud 2, Alpha, Flight bunların arasındaki farklar nedir? Hangisini önerirsiniz ve harici ses kartı almam gerekir mi?

Ses seviyesi ve kalitesinden memnun musunuz?

Yüzde 40 civarı falan kullanıyorum ben sesi çok sesli kullanmam ses seviyesi bana göre yeterli. Kalite olarak da gayet kaliteli. Ben rahatlık açısından da bu kulaklığı tercih etmiştim.

Dip ses konusu ise aşırı derecede yoksa göz yumabilirim, asıl önem verdiğim ses yüksekliği. Cloud 2, alpha, flight bunların arasındaki farklar nedir hangisini önerirsiniz ve harici ses kartı almam gerekir mi?
Flight S ve Cloud 2 Wireless'da dip ses var. Alpha'da yok. Alpha fena değil önerilebilir. Wireless kulaklıklarda ses kartı olay yok çünkü kablosuz zaten. Kendi adaptörleriyle çalışıyorlar. Mid ve bass istiyorsanız Alpha Wireless öneririm. HyperX ürünleri genelde bass ağırlıklı oluyor. Logitech tarafında G735, Steelseries kullanmam demişsiniz ama o tarafta da Nova 7 Wireless öneririm. Bütçenize uygun seçenek ise Blackshark V2 Pro var ama bassları pek iyi değil. EQ ile arttırırsanız da çok vurucu olmayan bir kulaklık ama onun dışında güzel.

Son düzenleme:
Flight S ve Cloud 2 Wireless'da dip ses var. Alpha'da yok. Alpha fena değil önerilebilir. Wireless kulaklıklarda ses kartı olay yok çünkü kablosuz zaten. Kendi adaptörleriyle çalışıyorlar. Mid ve bass istiyorsanız Alpha Wireless öneririm. HyperX ürünleri genelde bass ağırlıklı oluyor. Logitech tarafında G735, Steelseries kullanmam demişsiniz ama o tarafta da Nova 7 Wireless öneririm. Bütçenize uygun seçenek ise Blackshark V2 Pro var ama bassları pek iyi değil. EQ ile arttırırsanız da çok vurucu olmayan bir kulaklık ama onun dışında güzel.
Bahsettiğiniz model "bu" değil mi ? Extra olarak bu önerdiğiniz 3 kulaklıktan kalite yönünden hangisini almak daha mantıklı ?
G735 4.6K
NOVA7 4.5K
HYPERX ALPHA 4K fiyatlarında.

Ek olarak "şu" ürünü buldum 2k daha ucuz neredeyse, alpha wiereless ile farkları nedir bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Bahsettiğiniz model "bu" değil mi ? Extra olarak bu önerdiğiniz 3 kulaklıktan kalite yönünden hangisini almak daha mantıklı ?
G735 4.6K
NOVA7 4.5K
HYPERX ALPHA 4K fiyatlarında.

Ek olarak "şu" ürünü buldum 2k daha ucuz neredeyse, alpha wiereless ile farkları nedir bilginiz var mı?
Attığınız ürünün ses detayı kötü onun dışında F/P bir kulaklık.

Bu sitede kendi inceledikleri ürünlerin veri tabanı tutuluyor. Birebir yan yana istediğiniz ürünü karşılaştırabilirsiniz. Yalnız sadece ses incelemelerinde neutral sound ve bass accuracy kısmı kafanızı karıştırmasın. Bir kulaklığın daha yüksek bass accuracy puanı olması daha iyi bass vereceği anlamına gelmiyor.

Son düzenleme:
Attığınız ürünün ses detayı kötü onun dışında F/P bir kulaklık.

Bu sitede kendi inceledikleri ürünlerin veri tabanı tutuluyor. Birebir yan yana istediğiniz ürünü karşılaştırabilirsiniz. Yalnız sadece ses incelemelerinde neutral sound ve bass accuracy kısmı kafanızı karıştırmasın. Bir kulaklığın daha yüksek bass accuracy puanı olması daha iyi bass vereceği anlamına gelmiyor.
Alpha modelininde şarjı 300saat e kadar gidiyormuş sanırım bunu alacağım teşekkürler.

Geri
Yukarı